Піч конвекційна APACH AD46M ECO NEW Італія

Новинка
-15%
- Готово до відправки
- Код: 0299098
60 132,80 ₴
51 112,88 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвекційна піч APACH AD46M ECO NEW
AD46M ECO NEW — конвектомат із широким набором функцій, призначений для приготування широкого спектра страв. Модель добре підійде для будь-яких закладів громадського харчування, а також невеликих кондитерських і пекарень. Обладнання максимально надійне і просте у використанні.
Характеристики:
Ємність: 4 рівні.
Тип направляючих: GN1/1+600х400 мм.
Відстань між направляючими: 75 мм.
Діапазон температур: 30°С - 280°С.
Габарити: 750х645х553.
Підключення: 3,3 кВт, 220/380 В.

Найважливіші особливості цієї моделі
- Конвектомат AD46M ECO NEW має систему парового зволоження.
- Модель оснащена вбудованим таймером і термостатом.
- Призначений для застосування дек 60х40 см (можна налаштувати на GN 1/1).
- Передбачена система примусової подачі пари.
Про що ще потрібно знати?
- Якісне освітлення робочої зони за допомогою галогенних ламп.
- У комплектацію входить 2 стандартні листи (дека).
- Під час виготовлення корпусу використовується високоякісна нержавіюча сталь.
- Вентилятор (крильчатка) з 1 швидкістю і без функції реверсного руху.
Замовляйте цю модель у нашому інтернет-магазині на вигідних умовах!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.3 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Загальна ширина | 645 мм |
| Загальна висота | 553 мм |
| Вага | 45 кг |
- Ціна: 51 112,88 ₴

