Штабелер електричний CDD12J-3000 вантажопідйомністю 1,2 т

- Під замовлення
- Код: 0440244
Відправка з 23 квітня 2026185 328 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Електроштабелер HELI CDD12J-3000
CDD12J-3000 — універсальна модель з продуманою конструкцією і тривалим терміном експлуатації. Обладнання від популярного виробника підійде для вирішення будь-яких завдань, пов'язаних із підйомом вантажів у палетах до 1200 кг. Потужна акумуляторна батарея забезпечить тривалу роботу протягом усієї зміни.
Характеристики:
Номінальна вантажопідйомність кг 1200
Тип щогли STD (двосекційна)
Максимальна висота підйому мм 3000
Вантажопідйомність на максимальній висоті кг 750
Центр ваги вантажу мм 600
Тип керування піше
Колісна база мм 1154
Тип коліс поліуретан
Кількість коліс передні / задні (х-ведучі) 1х+1/4
Розмір ведучого колеса Ø210х70
Розмір ролика Ø80х70
Розмір балансуючого колеса Ø150х58
Висота щогли в складеному стані мм 1994
Висота щогли в розкладеному стані мм 3424
Висота опущених вил мм 86
Загальна довжина (з вилами) мм 1755
Довжина до спинки вил мм 605
Габаритна ширина мм 795
Довжина вил мм 1150
Мінімальний кліренс мм 24
Мінімальний радіус розвороту мм 1366
Ширина робочого проходу (палета 1000х1200 упоперек) мм 2068
Ширина робочого проходу (палета 800х1200 уздовж) мм 2034
Швидкість руху (з / без вантажу) км/год 4,0/4,2
Швидкість підйому (з / без вантажу) мм/с 92/136
Швидкість опускання (з / без вантажу) мм/с 112/98
Здатність долати ухил (з / без вантажу) % 6/8
Робочі гальма електромагнітні
Робоча вага з акумулятором кг 426
Тип акумулятора Літій-залізо-фосфат
Напруга / ємність В / Аг 24/60
Зарядний пристрій Heli, 30А
Потужність тягового двигуна (S2-60хв.) кВт 0,75
Потужність двигуна підйому (S3-15%) кВт 2.2
Контролер CURTIS

Ключові особливості штабелера
- Застосовується тяговий двигун постійного струму з компактними габаритами.
- Функція бічного водіння для комфортної роботи в обмеженому просторі.
- Хороший захист від зовнішніх впливів завдяки корпусу зі сталі.
- Довга рукоятка забезпечує додатковий комфорт під час роботи.
- Перемикач із самоповерненням стійкий до вологи, холоду, запиленого середовища.
- Передбачено зовнішній зарядний пристрій з оптимальним охолодженням.

Важливе про акумуляторну батарею
- Літієва батарея не потребує особливого обслуговування під час експлуатації.
- Термін експлуатації в 3 рази більший порівняно з аналогами (GEL, AGM).
- Ресурс АКБ вражає — 2000 циклів заряд-розряд.
- Повна зарядка всього за 2-2,5 години, що зручно для комерційного застосування.
- Модульна конструкція закритого типу для безпеки.
- Ємності 60 Ач достатньо для 4 годин безперервної роботи.
Замовляйте CDD12J-3000 у нас на сайті для потреб вашого бізнесу просто зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | HELI |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1200 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Висота підйому | 3000 мм |
| Швидкість руху з вантажем | 4 км/год |
| Швидкість руху без вантажу | 4.2 км/год |
| Швидкість підйому без вантажу | 136 см/с |
| Подоланний ухил з вантажем | 6 град. |
| Подоланний ухил без вантажу | 8 град. |
| Колісна база | 1154 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 1366 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 426 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1755 мм |
| Ширина | 795 мм |
| Висота | 1994 мм |
| Висота в піднятому стані | 3424 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 86 мм |
- Ціна: 185 328 ₴








