Тензодатчик для ваги від 100 до 180 кг

-10%
- В наявності
- Код: 0009922
425 ₴
382,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензометричний датчик Domotec до 180 кг
Цей тензодатчик — чудовий вибір для виготовлення ваг або заміни механізму, який вийшов з ладу. Модель вирізняється простотою в експлуатації, тривалим терміном служби, високою точністю вимірювань.
Характеристики:
Виробник Domotec
Країна виробник Китай
Клас точності C
Тип навантаження Вигин
Одиниця виміру навантаження Грам
Мінімальне значення навантаження 1
Максимальне значення навантаження 180
Захист обладнання від води і пилу IP IP65
Мінімальна робоча температура -20℃
Максимальна робоча температура 50℃
Довжина 146 мм
Ширина 30 мм
Висота 21 мм

Відмінні риси датчика
- Підходить для ваг, які мають максимальну вагу від 100 до 180 кг.
- Сумісний з вагами Domotec, Nokasonik, Matrix, Cristal, Elite Lux тощо.
- Хороший вибір для моделей, які мають вагову платформу 300х400 мм.
- Для виготовлення датчика використовується практичний алюмінієвий сплав.

Про що ще потрібно знати?
- Модель вирізняється високим ступенем захисту від зовнішніх впливів — IP65.
- Важливо виконати калібрування ваг після заміни тензометричного датчика.
- Проміжок між осями кріплення в цій моделі — 20 мм.
- Поставляється разом зі шнуром, довжина якого дорівнює 120 см.
Замовляйте тензодатчик від Domotec на нашому сайті просто зараз зі швидкою доставкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Клас точності | C |
| Тип навантаження | Вигин |
| Одиниця виміру навантаження | Грам |
| Мінімальне значення навантаження | 1 |
| Максимальне значення навантаження | 180 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 146 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 21 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 382,50 ₴






