Мультиварка BARTSCHER на 25-40 персон А150513

-18%
- Готово до відправки
- Код: 150513
15 494 ₴
12 705,08 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварка для рису BARTSCHER А150513
А150513 від BARTSCHER — професійна мультиварка, яка розроблена спеціально для приготування рису для суші. Дозволяє домогтися отримання оптимальної температури для оптимальної якості продукту. Рис у ній зберігає максимальну кількість вітамінів.
Характеристики:
Бренд BARTSCHER
Країна Німеччина
Розміри 385 x 480 x 345 мм
Потужність 1.95 КВт
Напруга 220В
Вага 10 кг

Головні особливості мультиварки
- Поєднує в собі функції приготування страв, обробки парою, підігріву продуктів.
- У ній рис запарюється, не закипає, а температура зберігається з певною температурою.
- Об'єму чаші у 8 літрів достатньо для того, щоб нагодувати близько 40 клієнтів.
- Корпус пристрою виготовлено з якісної нержавіючої харчової сталі.

Важливо знати
- Чаша мультиварки має захисне антипригарне покриття.
- Пластикові ручки для зручності перенесення обладнання.
- Поставляється разом із килимком із силікону для захисту від пригорання.
- Комплектація включає ложку для перемішування, ложку для рису та мірну склянку.
Якщо бажаєте придбати мультиварку від бренду BARTSCHER, зв'яжіться з нашим менеджером!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Об`єм | 8 л |
| Тип управління | Електронне |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 8 л |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 320 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 12 705,08 ₴








