Гриль роликовий AIRHOT RG-5S із захисним екраном

-18%
- Готово до відправки
- Код: RG-5S
5 435,60 ₴
4 457,19 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль роликовий AIRHOT RG-5S із захисним екраном
Гриль роликовий із захисним екраном AIRHOT RG-5S призначений для обсмажування сосисок, ковбасок, сардельок, а також м'ясних та рибних паличок. Кожен ролик нагрівається зсередини своїм теном.
Характеристики:
- Термін гарантії: 12 міс
- Країна-виробник: Китай
- Температурний режим: +50...+250 °С
- Кількість роликів: 5 штук
- Діаметр роликів: 25 мм
- Довжина роликів: 450 мм
- Напруга: 220 В
- Потужність: 0.96 кВт
- Вага (нетто): 8.2 кг
- Вага (брутто): 9.5 кг
- Габарити (нетто): 580x250x420 мм
- Габарити (брутто): 620x320x460 мм
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал роликів: нержавіюча сталь
- Піддон для збору жиру та крихт
- Роздільне регулювання передніх та задніх роликів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.96 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 8.2 кг |
- Ціна: 4 457,19 ₴

