Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL + АКБ і ЗП (CS18/127BL KIT)

- Готово до відправки
- Код: 3341
5 427 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM CS18/127BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 12.7 см і фірмовим ланцюгом.
Основні переваги GTM CS18/127BL:
- Професійна серія інструменту GTM
- Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
- Безщітковий двигун із системою плавного запуску
- 12.7 см / 5" - довжина шини в комплекті
- 0.3" - крок комплектного ланцюга
- 10,5 м/с - максимальна швидкість ланцюга
- Регульовані робочі оберти: 5400 об/хв і 7000 об/хв
- Електронне гальмо двигуна
- Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
- Захист від перегріву
- Захист від падіння і перевищення напруги
- Вага пилки без акумулятора всього 1.2 кг
Стандартна комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL
- Шина
- Ланцюг
- Акумулятор Li-Ion GTM B18V/4Аh 18 В 4 А*ч
- Зарядний пристрій GTM Ch18V/4А
- Інструкція
- Кейс
Характеристики:
- Тип: ланцюгові пили
- Вага: 1.2 кг
- Клас: професійний
- Розмір шини: 12.7 см / 5 дюйм
- Автоматичне змащування ланцюга: так
- Об`єм бака для змащення ланцюга: 0.04 л
- Плавний запуск: так
- LED-підсвітка: немає
- Автоматичний натяг ланцюга: немає
- Максимальна ємність акумулятора: 4 Агод
- Напруга акумулятора: 18 В
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Живлення: від акумулятора
- Тип двигуна: безщітковий
- Кількість акумуляторів: 1 шт
- Крок ланцюга: 0.3 дюйм
- Рівень шуму: 96 дБ
- Товщина ланки: 1.0 мм
- Швидкість ланцюга: 10.5 м/с
- Кількість ланок: 29
- Країна-виробник: Китай
- Країна торгової марки: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 127 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 10.5 м/сек |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
- Ціна: 5 427 ₴




