Кошик
218 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги товарні «ПРОК»

Ваги товарні ПРОК


Спеціалізація нашої компанії Hottorg – обладнання для різних підприємств торгівлі, банківських установ, складських приміщень. Особливим напрямком діяльності є вагове обладнання, серед якого затребувані на вітчизняному ринку ваги товарні електронні ПРОК.


У нас можна без проблем купити вагову продукцію під торговою маркою українського виробника, яка пропонується їм споживачеві вже понад десять років. Торговий бізнес України застосовує її практично скрізь, де виникає потреба у вимірі ваги різної продукції та товарів.


У нашому асортименті - ваги торгові 100 кг 150 кг 300 600 кг. Це дозволяє задовольняти запити будь-якого покупця, який звертається до нас.
При цьому наші досвідчені фахівці гарантують належне обслуговування клієнтури, надання всебічної інформації про товари та професійну допомогу у виборі оптимальних моделей вагового обладнання.


Компанія також забезпечує безкоштовну доставку по Україні відповідно до домовленостей. За потреби


Товарні ваги від українського бренду ПРОК є настільним і підлоговим ваговим обладнанням, яке використовується там, де необхідно зважувати і відпускати розважні товари. Це можуть бути продовольчі ринки та магазини, супермаркети та інші точки.


Відмінна особливість конструкції ваг цього типу полягає у максимальній їх адаптації до зручного та успішного вирішення поставлених завдань:

  • У конструкції використано надійну платформу з матеріалів високої якості.
  • Великі двосторонні дисплеї з підсвічуванням, зрозумілий інтерфейс забезпечують одночасний доступ і продавців, і покупців, чим суттєво знижується кількість конфліктних ситуацій, без яких не обходиться торгівля.
  • Зручність забезпечується можливістю роботи ваги від звичайної електромережі та акумуляторів, заряду яких вистачає для автономного функціонування протягом мінімум 100 годин.


Завдяки перерахованим позитивним характеристикам, а також можливості точних зважувань та паралельного підрахунку вартості, товарні ваги ПРОК у нас вже купували споживачі не лише з таких міст, як Київ та Львів, Дніпро та Одеса, а й з усієї України. Їх численні відгуки про якість придбаного товару та рівень обслуговування лише позитивні, а тому запрошуємо всіх відвідати наш Інтернет-магазин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner