Кошик
211 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги товарні «Центровес»

Ваги товарні Центровес


Компанія Центровес – це чвертьстолітня історія її діяльності на вітчизняному ринку. Її талановитий колектив займається виробництвом, ремонтом та обслуговуванням найрізноманітнішого вагового обладнання.


Ваги товарні 150 кг, 300 кг, 600 кг також входять до переліку продукції, яка виробляється під цією торговою маркою. Є вони і в асортименті Hottorg – компанії, яка працює тільки з перевіреними та надійними компаніями.
Це вагове обладнання серед перших у країні було піддано державним випробуванням відповідно до нових національних стандартів, ідентичних тим, які використовуються в Євросоюзі. Продукцію внесено до державного реєстру.


Якість, що відповідає вартості


Ваги товарні електронні Центровес є одними з небагатьох аналогічних товарів, у яких успішно збалансовано такі показники, як ціна та якість.
Широкий асортимент ваг цього типу забезпечує виконання будь-яких запитів та вимог споживачів. Торгова точка чи магазин, виробнича складська установа завжди обирають у нас свою модель.


Якість та функціональність, інші позитивні характеристики уможливлює використання ваг у широких діапазонах. Вони використовуються і в тих випадках, коли особливо важливою є точність вимірювання маси.


У цих випадках вибір здійснюється з-поміж моделей, що відрізняються мінімальними межами зважувань і максимальною точністю.


Позитивні якості товарних ваг


Надійність вагового обладнання забезпечується вагопроцесором, який характеризують миттєва реакція та швидкий відгук у відображенні показань на екрані. Зручно розташований і дисплей.


Терези цього типу обладнуються ніжками-опорами, якими регулюється установка приладу на нерівних поверхнях. Серед опцій, що полегшують експлуатацію ваг - економічний режим, об'єднання різних продуктів в одну вагу


Зручна співпраця з нами є з кількох причин, серед яких:

  • Можливість вибору із широкого асортименту продукції даного вітчизняного виробника.
  • Всебічна допомога наших спеціалістів у виборі необхідної моделі товарного вагового обладнання.
  • Високий рівень захисту датчика.
  • Безкоштовна доставка не лише в Одесі, Дніпрі, Києві, львові та по всій Україні.

Зв'язати з нами можна без проблем. Менеджери завжди готові відповісти на будь-яке запитання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner