Кошик
210 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги товарні «ВІС»

У цьому розділі зібрано відмінний вибір товарних вагів ВІС. Серед асортименту ви знайдете моделі, розраховані на різні навантаження. Є як настільні, так і підлогові варіанти, що дозволяє кожному клієнту вибирати модель, яка найбільше відповідатиме його потребам. Продукція оригінальна, є всі необхідні сертифікати якості. Зверніть увагу, що ваги реалізуються із гарантією виробника. Гарантійний термін складає 12 місяців.

Товар реалізується, як поштучно, і оптовими партіями різних обсягів.

 

Товарні підлогові ваги ВІС

 

Підлогові товарні ваги ВІС відмінно підійдуть для поштових відділень, оптових ринків, а також складських організацій. Згідно з назвою, дані вимірювальні прилади встановлюються на підлогу або рівну тверду поверхню (якщо пристрій використовується на ринку, переконайтеся, що всі чотири ніжки стоять на асфальті, плитці і так далі).

Вироби мають знімну сталеву платформу, що полегшує догляд та чищення. Вага підлоги ВІС розрахована на максимальні навантаження в 150 кг і 300, 600 кг. Відмінно підійдуть для зважування м'яса, овочів, круп, а також будівельних матеріалів (маса, що зважується, повинна бути упакованою, якщо вона сипуча).

 

Настільні торговельні ваги ВІС

 

Відмінністю настільних товарних вагів від підлогових є лише спосіб встановлення. В іншому конструктивних відмінностей немає. Та сама сталева платформа, той самий екран з добре помітним зображенням, а також інший функціонал, характерний для продукції ВІС. Максимальне навантаження залежить від конкретної моделі. На відміну від підлогових, настільні ваги часто розраховані на меншу вагу. Наприклад, ви зможете знайти модель, що підійде для зважування продукції до 60 кг.

 

Переваги товарних вагів ВІС

 

Говорячи про основні переваги товарних вагів ВІС, як підлогових, так і настільних, варто згадати такі позитивні особливості, характерні для всіх моделей:

  • високий рівень захисту вагопроцесора та тензодатчика;

  • стійку раму зі знімною сталевою платформою;

  • здатність працювати від стандартної мережі 220;

  • наявність вбудованого акумулятора, що робить пристрій мобільним;

  • широкий діапазон робочих температур (від -10 до +45 градусів за Цельсієм);

  • компактні габарити;

  • зручний екран з великими цифрами.

Також ваги можна використовувати для підрахунку вартості продукції, що зважується.

 

Торговельні ваги ВІС на 60 – 300 кг

 

Завдяки тому, що є ваги, розраховані на максимальне навантаження в 60, 150, 300 і 600 кілограмів, ви легко підберете оптимальний варіант. Зверніть увагу, що в залежності від моделі, мінімальне навантаження теж відрізнятиметься. Є варіанти з показниками в 2, 4 і навіть 15 кг. Тому перед тим, як замовляти конкретний виріб, рекомендуємо ретельно подумати про заплановані умови експлуатації.

Замовлені товари відправляються до всіх доступних регіонів України максимально оперативно. Спосіб доставки завжди узгоджується із клієнтом в індивідуальному порядку.

Вибирайте якісні товарні ваги як настільні, так і підлогові від ВІС.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner