Кошик
161 відгук
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги кранові Центровес

Ваги кранові Центровага


Ваги кранові торгової марки Центровес відносяться до продукції, що використовується підприємствами різних профілів, наприклад, торговими майданчиками, оптовими базами, маленькими ангарами і підприємствами сільськогосподарського напряму.


Популярними ваги кранові електронні Центровес стали в останні 10-15 років тому, що відрізняються:

  • Висока точність зважування.
  • Мобільність.
  • Можливістю економії виробничого простору та дорогоцінного часу.
  • Одночасним перенесенням, навантаженням товару та його зважування.

Hottorg спільно з Центровагою пропонує широкий вибір кранового вагового обладнання, яке забезпечує ще й зменшення використання робочої сили, оскільки весь процес контролюється та керується однією людиною.


Конструкційні особливості кранових ваг


У конструкції цього типу ваг використовується гак в автозасувкою, для запобігання зіскакуванню строп. Корпус виготовляється із міцних сплавів. Є вмонтований дисплей та монтажне кільце для підсмоктування троса.


Модельний ряд номінально поділяють на дві категорії залежно від місця використання ваги – у приміщенні або на відкритому просторі. Пропоноване у нас вагове обладнання має відмінності та в ступені захисту


Терези укомплектовані потужними акумуляторами, за рахунок чого гарантується безперервна робота на тривалих часових періодах. Управління крановими вагами здійснюється за допомогою пультів, що полегшує роботу з функціями тарування та сум товару. Це актуально під час зважування вантажів на висоті.


Під час виготовлення кранових ваг виробник використовує сучасні технології. Вони завжди піддаються атестації з метрологічними перевірками. Всі позначки про це є в паспортах ваг, що купуються.


Відмінності вартості кранових ваг обумовлюються наявністю додаткових функцій чи датчиком ваги. Асортимент цієї категорії товару великий. Можна вибрати модель для кожного конкретного місця використання.


Серед міст, жителі яких найчастіше звертаються до нас, можна назвати Київ та Дніпро, Одесу та Львів. Чимало клієнтів у нас та з інших куточків нашої країни.


Усі покупці при зверненні одержують консультації досвідчених фахівців нашої компанії. Вони допомагають вибирати кранові ваги різної вантажопідйомності, які необхідні клієнту для використання у місцях його професійної діяльності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner