Кошик
161 відгук
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги кранові ПРОК

Ваги кранові ПРОК


Ваги кранові електронні ПРОК належать до спеціалізованих типів ваговимірювального обладнання, яке використовується при зважуванні підвісних вантажів. Інтернет-магазин Hottorg пропонують співвітчизникам з Одеси та Києва, Дніпра та Львова, інших міст країни для придбання ваги цього виробника. При цьому гарантується безкоштовна доставка по Україні.


ПРОК є українською торговою маркою, яка займається ваговим обладнанням протягом більш як десяти років. Вона популярна на вітчизняному ринку, отримує позитивні відгуки від представників складського та торговельного бізнесу, сільського та промислового господарства.


Компанія пропонує асортимент, в якому ваги кранові від 0,3 т до 10 т. Це дозволяє задовольняти запити різних покупців.


Особливі відмінності кранових ваг ПРОК


Затребуваність даного вагового обладнання пояснюється особливостями конструкції, якістю матеріалів та виготовлення:

  • Корпус високої міцності із спеціальним порошковим покриттям.
  • Відрізняються кранові ваги оптимальним для промислового використання третім класом точності.
  • Гарантований захист тензодатчика та корпусу зі світлодіодним дисплеєм або LCD-підсвічуванням від впливу пилу та вологи. Устаткування може використовуватися в приміщеннях, які добре провітрюються та характеризуються підвищеною запиленістю та вологістю.
  • Температурний діапазон використання кранових терезів може бути і мінусовим, тобто вони без проблем працюють, наприклад, у холодильних комплексах, де доводиться зважувати і тваринні туші.


Переваги придбання кранових ваг у нас


Плюсами на користь співпраці саме з нами є різні чинники. Насамперед те, що наші закупівлі кранових ваг здійснюються безпосередньо у самого виробника без жодних перекупок. Це дозволяє самостійно визначати оптимальні рівні вартості.


Покупці мають усі умови, щоб купити вагове обладнання недорого, але яке відповідає найкращим характеристикам, які відповідають європейським стандартам.


В умовах досить широкої пропозиції кранових терезів на ринках України вітчизняний виробник ПРОК зі своєю продукцією займає високі позиції в даному сегменті. Це йому вдається, оскільки пропоновані товари відрізняються надійністю, довговічністю, функціональністю та демократичною вартістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner