Кошик
203 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Кранові ваги ЗЕВС

Ваги кранові ЗЕВС


Для різних виробництв та підприємств досить проблематично обходитися без вагового обладнання. На багатьох з них вкрай необхідні кранові ваги, які необхідно підбирати з особливою скрупульозністю, враховуючи потреби бізнесу.


Ваги кранові електронні ЗЕВС сьогодні використовуються у добувній та важкій промисловості, морських та річкових портах, на об'єктах будівництва. В Україні у багатьох ділянках використовується обладнання, яке придбано у нас – в Інтернет-магазині Hottorg.


Затребуваність наших пропозицій пояснюється тим, що наші товари купуються безпосередньо у виробника, що виключає попадання на прилавки неякісних товарів, а також необґрунтоване завищення їх вартості.


Особливості кранових ваг ЗЕВС


Кранові ваги даного виробника відрізняються індивідуальними рівнями захисту від пилу та вологи, які визначають умови, для яких призначається та чи інша модель:

  • Для закритих приміщень пропонуємо моделі, які мають рівень захисту менше.
  • Для вулиці та різних температурних режимів можуть підбиратися ваги з рівнем у діапазоні IP56-IP68.
  • У разі високих температур не обійтися без високотемпературних кранових ваг.

Усі ці потреби без проблем задовольняє продукція такого виробника як ЗЕВС. У широкому асортименті його вагове обладнання представлене у нас. Окрім цього, нами забезпечується безкоштовна доставка по Україні, у тому числі у міста Київ, Одеса, Дніпро, Львів та інші.


Переваги вагового обладнання ЗЕВС


Тривале співробітництво з торговою маркою ЗЕВС дозволяє зробити висновки про переваги запропонованих ваг:

  • Ваги представлені в трьох категоріях, залежно від меж зважувань. При їх використанні разом з підняттям визначається вага вантажу, що піднімається.
  • Кранові ваги багато годин працюють без підзарядки.
  • Агрегати мають зручні пульти керування.
  • При потребі в автоматизації обліку ваги підключаються до комп'ютера.
  • Використовується дуже зручний інтерфейс, тому немає необхідності в особливих навичках для експлуатації.

Hottorg чекає на всіх співвітчизників, у яких виникає потреба в придбанні кранових ваг та будь-яких інших типів вимірювального обладнання. Наші досвідчені менеджери допоможуть зупинити вибір саме на тому товарі, який забезпечить ефективне вирішення поставлених виробничих завдань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner