Кошик
219 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги лабораторні Техноваги

Ваги лабораторні Техноваги


Протягом двох десятиліть на вітчизняному ринку працює науково-виробниче підприємство «Техноваги», яке розробляє та впроваджує вагове обладнання найрізноманітнішого призначення. Виробничий процес здійснюється на новому сучасному заводі загальною площею близько 7000 кв. метрів, що у Львові.


Завдяки наявності висококваліфікованих фахівців різного профілю ринку постачаються ваги, які високо цінуються споживачами з усіх куточків нашої країни.


Ваги лабораторні Техноваги – найсучасніші варіанти


Серед безлічі пропозицій ваг для виконання різних операцій велике місце належить такому виду товару, як ваги лабораторні Техноваги.


Їхня затребуваність пояснюється широким діапазоном застосування. Такими вагами визначають масу об'єктів зважування, місцем використання яких є промисловість та сільське господарство, медицина та науково-дослідні установи.


Найбільш значущими характеристиками лабораторних ваг цього виробника є:

  • Доступність зважування та в грамах. І в каратах.
  • Наявність зовнішнього градуювання.
  • Високі класи точності.
  • Обнулення та тестування в авторежимі.
  • Доступність підрахунку кількості однакових деталей.
  • Компенсація тари.
  • Швидка стабілізація показань.
  • Можливість використання ваги в температурному діапазоні +10 - +35 градусів.


Вибір точного обладнання для зважування


У нас кожен бажаючий може підібрати та придбати саме те вагове обладнання, яке відповідатиме всім потребам. Звернувшись до нас, клієнт завжди почуватиметься впевнено та вільно, оскільки в ньому завжди поряд – наш досвідчений фахівець.


Разом з цим покупець необхідну інформацію про представлені в асортименті ваги знаходить у їх технічних паспортах. В Інтернет-магазині представлені лабораторні ваги Техноваги, які можуть працювати в різних діапазонах зважування.


Все пропоноване нами вагове обладнання піддане первинній держперевірці, після якої визначається його точність і клас точності вноситься в техпаспорт.
Співпраця з нами у питаннях придбання вагового обладнання – це гарантія того, що товар купується прямо від виробника. Наші накрутки є одними з найнижчих на теренах країни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner