Кошик
182 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги лабораторні AXIS

Ваги лабораторні AXIS


Лабораторні ваги відносяться до точних апаратів, що забезпечують точне зважування різних речовин, які мають мінімальну вагу. Сьогодні особливо активно використовується таке вагове обладнання, яке відрізняється похибками не вище 0,1 г.


Час винаходу таких ваг – кінець минулого сторіччя. Досить швидко вони стали використовуватися практично у всіх лабораторіях, а також на приватних підприємствах. Їх широке використання стало можливим, оскільки відрізняються простотою експлуатації та практичністю.


До такого популярного обладнання відносяться лабораторні ваги AXIS, які пропонує співвітчизникам наша компанія. Працюючи безпосередньо з виробником, ми маємо можливість продавати товар за розумно прийнятними цінами, гарантуючи при цьому його високу якість та надзвичайну функціональність.


Правильний підбір лабораторних ваг


Ваги лабораторні AXIS в наших каталогах представлені моделями, що відрізняються різними експлуатаційними параметрами. Наш сайт відрізняється зручністю системи фільтрації товару, що забезпечує виключення невідповідних варіантів для кожного конкретного споживача.


При виборі лабораторних терезів радимо брати до уваги такі параметри необхідного обладнання:

  • Межі зважування.
  • Клас точності ваг.
  • Дисплей.
  • Наявність калібрування.

Споживач, купуючи лабораторні ваги AXIS, звертає і на такий важливий параметр, як їх вартість. З усією відповідальністю заявляємо, що разом із цим виробником ми пропонуємо вагове обладнання, що має реальну ціну. Розумна цінова політика та прилади високої точності та довговічності – ці принципи завжди присутні у нашій діяльності.


За цими основними параметрами буде гарантовано обрано те вагове обладнання, яке повною мірою відповідає вимогам, що висуваються покупцем.


Критерії, що роблять ваги точними та зручними


Ваги лабораторні AXIS за функціональними можливостями є одним із найкращих варіантів на вітчизняному ринку. Вони дають можливості для вимірювання ваги у відсотковому відношенні, забезпечуючи визначення часток для кожної речовини.


Предмети з однаковою масою вони підраховуються автоматично. Визначивши масу одного предмета при завантаженні партії таких компонентів на дисплей виводиться і кількість інгредієнтів, і маса партії.
Ваги лабораторні AXIS - сучасний варіант вагового обладнання з усіма перевагами, що випливають. Їхня покупка доступна у нас за демократичною вартістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner