Кошик
210 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги лабораторні ПРОК

Ваги лабораторні ПРОК


Серед великої кількості пропозицій вагового обладнання бажаючі можуть підібрати абсолютно будь-який товар, який буде відповідати всім запитам та побажанням. Наш Інтернет-магазин пропонує і лабораторні ваги ПРОК, що належать до високоточного обладнання в широкому асортименті за виправданою вартістю.


Де використовуються лабораторні ваги


Область застосування цього вимірювального обладнання найрізноманітніша. Їх можна зустріти практично скрізь, наприклад, у таких галузях та сферах діяльності людини:

  • Хімічна.
  • Фармацевтична.
  • Харчова.
  • Металургійна.
  • Майстерні ювелірів.
  • Медичні заклади.


Лабораторні ваги від виробника ПРОК зручні тим, що вони дозволяють здійснювати ведення та фіксацію точних даних. При цьому гарантується висока точність та широкі межі зважування зразків.


Широкий функціонал вагового лабораторного обладнання


Разом із звичайним визначенням маси лабораторні ваги ПРОК мають інші функції, що значно спрощують роботу з ними:

  • Рецептурний режим – наявність внутрішньої бази даних, яка розрахована на 99 рецептів, кожен із яких складається з пари десятків інгредієнтів. База містить назву всіх інгредієнтів та цільові значення.
  • Автоюстування – натискання певної клавіші на вагах дозволяє виконувати калібрування за потрібним часом або за змін температурного режиму навколишнього середовища на ± 2 градуси. Це забезпечує максимальні показники точних результатів зважування.

За допомогою лабораторних ваг можна виконувати об'ємні зважування та визначення щільності зразків, здійснювати відсоткове зважування та тарування.


Такий функціонал – це ефективне виконання найрізноманітніших вимірювальних операцій за короткий термін за високої точності. У користувача ніколи не виникає жодних складнощів з експлуатацією таких лабораторних ваг. Це складні вимірювальні прилади, але прості і не вимагають будь-якої підготовки кадрів.


Придбання вагового обладнання, у тому числі лабораторних ваг вітчизняного виробника ПРОК, є у нас, в одному з найбільших Інтернет-магазинів, які працюють для українського споживача. Завжди допомагаємо нашим клієнтам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних із підбором товару, його придбанням та доставкою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner