Кошик
223 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги аналітичні AXIS

Ваги аналітичні AXIS

Після заснування в 1989 році компанія AXIS приступила до випуску першої в Польщі електронної ваги. Почала вона працювала виключно на польському ринку. Внаслідок подальшого розвитку фірма стала виробником практично всіх типів вагового обладнання.

Спочатку компанія працювала на внутрішній ринок. Потім вийшла на ринки інших країн. Наразі її продукція відома і на території України. Зокрема, наш Інтернет-маркет пропонує співвітчизникам купувати аналітичні ваги AXIS.

На даний час на ринку працює і такий виробник, як Аксис Україна, який є вітчизняним постачальником комплектуючих для вимірювального обладнання. Завдяки цьому все обладнання бренду максимально відповідає нашим реаліям.

Дані вагові пристрої мають міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2000. Вони внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки. Це все говорить про високу якість та відмінну функціональність ваг від даного виробника.

Призначення аналітичних ваг AXIS

Терези розроблені таким чином, що можуть використовуватися в тандемі з персональними комп'ютерами, принтерами та автоматизованим обладнанням.

Їх призначення – виконання операцій із зважування речовин у лабораторіях та аптеках, магазинах та універмагах, відділах контролю якості, медичних закладах та на виробничих лініях.

Для використання у складних умовах виробник пропонує аналітичні ваги, виготовлені з нержавіючої сталі, які відрізняються герметичністю та високою волого- та хіміко-стійкістю.

Лабораторні ваги – це контроль умов навколишнього середовища за допомогою спеціальних датчиків, що дозволяє здійснення експорту даних. Отримувана інформація легко спрямовується на електронні пошти будь-яких лабораторій світу.

Аналітичні ваги спрощують роботу користувачів

Разом із вимірами лабораторних зразків, аналітичні ваги завдяки наявності широкого набору функцій дають можливість і для здійснення подальшого аналізу.

Для придбання сьогодні доступні і окремі моделі аналітичних ваг, які є фактично мінікомп'ютерами, що мають вбудовані процесори, кілька гігабайт пам'яті, програмний інструментарій для різних функцій.

Відвідавши сайт нашого Інтернет-маркету, кожна людина отримає повну інформацію про наявні для продажу аналітичні ваги, їх можливості, вартість. Наші фахівці допоможуть розібратися у всьому та стати власником сучасного вагового приладу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner