Гриль роликовий AIRHOT RG-5

- Немає в наявності
- Код: 213784
4 622,80 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роликовий гриль для хот-догів AIRHOT RG-5
RG-5 — гриль роликового типу. Він чудово підійде для кафе, заправки, невеликої вуличної торгової точки. Модель дасть змогу швидко і зручно приготувати сосиски та інші вироби. Хороший вибір за співвідношенням ціни та функціональних можливостей.
Характеристики:
- Термін гарантії: 12 міс
- Країна-виробник: Китай
- Кількість роликів: 5 шт.
- Довжина роликів: 440 мм
- Температурний режим: +50...+300 °С
- Потужність: 0.8 кВт
- Напруга: 220 В
- Вага (нетто): 6.26 кг
- Вага (брутто): 7.02 кг
- Габарити (нетто): 560x255x180 мм
- Габарити (брутто): 610x300x210 мм
- Терморегулятор
- Піддон для збору жиру та крихт
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал роликів: нержавіюча сталь

Основне про товар
- Підходить для обсмажування сосиски, ковбаски, сардельки, а також рибних і м'ясних паличок.
- Передбачено п'ять роликів із високоякісної нержавіючої сталі.
- Можна встановлювати температуру нагрівання в діапазоні від 50 до 300℃.
- Усередині ролика розміщений надійний ТЕН на 0,15 кВт.
Про що ще потрібно знати?
- Основа виготовлена з надійної сталі, яка не іржавіє з часом.
- Передбачено наявність піддону для жиру і крихт, що скупчилися.
- Максимально зручне і просте управління з індикатором роботи.
- Довжина кожного ролика становить 440 мм.
Якщо хочете придбати AIRHOT RG-5, зв'яжіться з менеджером нашої компанії. Спеціаліст детально відповість на будь-які запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електричність |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип гриль обладнання | Гриль роликовий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Вага | 6.26 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
- Ціна: 4 622,80 ₴

