Кошик
210 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Вантажопідйомне обладнання

 

Сучасне вантажопідйомне обладнання не можна уявити без такого елемента такелажу, як стропи. Текстильні, канатні, ланцюгові – вони можуть бути різними. Строп вантажопідйомний, а також стяжний ремінь – те, що використовується для закріплення або обв'язування вантажу перед наступним переміщенням. Наприклад, щоб уникнути надзвичайної ситуації, пелети, поміщені на штабелер, краще обв'язати спеціальним кільцевим ременем. Це дозволяє гарантувати, що при перекошуванні або іншому подібному порушенні, вантаж не розвалиться і не посиплеться на голови персоналу.

У цьому розділі зібрані петльові та кільцеві стропи. Канатні, текстильні – ви зможете вибрати товари для складу на будь-який смак. Також є таке такелажне обладнання, як таль ланцюгова.

 

Значення вантажопідйомного обладнання для складу

 

Для складу велике значення має не тільки саме вантажопідйомне обладнання, його потужність та маневреність, але також і такелаж. Адже саме за його допомогою вантаж фіксується. Строп вантажопідйомний вибирається, виходячи з цілого ряду факторів. Наприклад, якщо вантаж досить крихкий, щоб уникнути пошкоджень знадобляться текстильні стропи. Для більш міцних вантажів або вантажів з серйозною захисною упаковкою, можна використовувати канатні стропи (фактично, зроблені з металу) або ланцюгові. Загалом, існує всього три різновиди строп та стяжних ременів за матеріалами виготовлення:

  • текстильні;

  • ланцюгові;

  • канатні.

Перші є міцними тканинними стрічками з карабінами й гаками (залежно від призначення). Ланцюгові виготовляються з металевих ланок зварним методом. Канатні є сталевими тросами.

Також для складу стане в нагоді таль ланцюгова.

 

Строп вантажопідйомний: текстильний, канатний, ланцюговий, петлевий

 

Вибір між вантажопідйомним стропом залежить не тільки від типу і ваги вантажу. Також значення має обладнання, разом із яким планується використовувати стяжний ремінь чи інший елемент такелажу. Мають значення якості самого такелажу. Вважається, що найбільш надійними і простими в експлуатації є ланцюгові стропи. Він займає мінімум місця при зберіганні, оскільки компактніші, ніж канатні. До того ж ланцюгові стропи не бояться експлуатації в умовах агресивного робочого середовища.

З іншого боку, текстильні та канатні стропи з петльовою конструкцією дуже надійні та зручні в роботі (оскільки чалка добре проходить в отвори та вуха), не вимагають додаткового способу фіксації.

Вантажопідйомність ланцюгової талі, стяжного ременя або стропа прописується в супровідних документах і часто наноситься безпосередньо на його поверхню.

 

Таль ланцюгова та стропи канатні для складу

 

Відмінністю ланцюгової талі від усіх різновидів вантажопідйомних строп і стяжних ременів є наявність вбудованого приводу. Залежно від конструкції він може бути ручним або електричним. Таль не тільки фіксує вантаж за допомогою гака, а й сама по собі є повноцінним вантажопідйомним обладнанням.

Якщо ви шукаєте якісний такелаж для складу, вибирайте його у цьому розділі. Ми гарантуємо, що пропоновані стяжні ремені та вантажопідйомні стропи, незалежно від матеріалу виготовлення або конструкції, повністю відповідають заявленим технічним характеристикам.

Вибирайте канатні, текстильні, ланцюгові стропи, як кільцеві, так і петльові за найкращими цінами вже зараз.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner