Гриль роликовий AIRHOT RG-7

-17%
- Готово до відправки
- Код: 099021
5 740,40 ₴
4 764,53 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роликовий гриль для хот-догів AIRHOT RG-7
Роликові грилі незамінні в хот-дожних, вуличних закладах громадського харчування, кафе і заправках. Вони дають змогу швидко приготувати сосиски, посмажити ковбаски або інші подібні страви. У нас на сайті представлений широкий вибір подібного обладнання для вашого бізнесу. Рекомендуємо звернути увагу на модель AIRHOT RG-7!
Характеристики:
- Термін гарантії: 12 міс
- Країна-виробник: Китай
- Кількість роликів: 7
- Довжина роликів: 440 мм
- Потужність кожного ролика: 0.15 кВт
- Температурний режим: +50...+300 °С
- Напруга: 220 В
- Потужність: 1.1 кВт
- Вага (нетто): 7.84 кг
- Вага (брутто): 8.72 кг
- Габарити (нетто): 560x335x180 мм
- Габарити (брутто): 610x370x210 мм
- Розмір робочої поверхні: верхня 216х224 мм, нижня 236x224 мм
- Терморегулятор
- Піддон для збору жиру та крихт
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал роликів: нержавіюча сталь
- Роздільне регулювання нагріву передньої групи (4 ролики) та задньої групи (3 ролики)

Ключові особливості даного гриля
- Модель має 7 роликів сумарною потужністю 1,1 кВт.
- Корпус даної моделі виготовлений з нержавіючої сталі.
- Пристрій оснащений простою і надійною системою механічного управління.
- Кожен ролик має довжину 440 мм.
Про що також слід знати?
- Обладнання працює від стандартної мережі 220В.
- Можна вибрати температуру в діапазоні +50...+300℃.
- Роздільне регулювання нагріву 4+3 ролика.
- Для збору крихт і жиру є спеціальний піддон.
Подайте заявку через наш сайт або за телефоном, якщо бажаєте придбати AIRHOT RG-7.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електричність |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип гриль обладнання | Гриль роликовий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Вага | 7.84 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
- Ціна: 4 764,53 ₴

