Штабелер ручний с гідравлічним підйомом Skiper SKJ1516 Profi

-20%
- Готово до відправки
- Код: 771134
55 863 ₴
44 690,40 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний гідравлічний штабелер Skiper SKJ1516 Profi
SKJ1516 Profi — надійний і простий у використанні штабелер. Незамінне обладнання для складу виробничого підприємства, торгової організації, приватного бізнесу. Застосовується для ручного транспортування і підйому різних вантажів, піддонів.
Характеристики:
Вид приладу гідравлічний
Вантажопідйомність 1500 кг
Висота підйому 1,6 м
Розмір 1655х755х2080 мм
Мінімальна висота вил 90 мм
Матеріал покриття вантажних коліс нейлон

Ключові особливості штабелера
- Модель має компактні габарити, які забезпечують маневреність під час руху складом.
- Для виготовлення конструкції штабелера застосовується високоякісна сталь високої міцності.
- Встановлено надійний насос, який відповідає за тривалу і безперебійну експлуатацію.
- У дію штабелер приводиться ножною гідравлічною педаллю разом із рукояткою, що забезпечує легкий підйом.
Важливо знати
- Корпус обладнання покритий фарбою в 3 шари в сушильній камері.
- Рульовий механізм із задніми самоорієнтованими колесами.
- Конструкція штабелера зварна (якісне автоматичне зварювання).
- Встановлено подвійні колеса з поліуретану.
Зв'яжіться з нами для замовлення SKJ1516 Profi або уточнення всіх деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Skiper |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1655 мм |
| Ширина | 755 мм |
| Висота | 2080 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 90 мм |
- Ціна: 44 690,40 ₴

