Тензодатчик Keli AMI 10kg (Normal quality)

- Готово до відправки
1 153 ₴
1 095,35 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Тензометричний датчик Keli AMI
Тензометричні датчики застосовуються для оснащення широкого спектра вагового, пакувального та дозувального обладнання. Модель AMI normal від бренду Keli — низькопрофільна версія з поліпшеними параметрами. Обладнання відрізняється високою надійністю, точністю вимірювань і простотою застосування.
Характеристики:
Виробник KELI
Країна виробник Китай
Висота 21.5 мм
Довжина 130 мм
Одиниця виміру навантаження Кілограм
Захист обладнання від води і пилу IP IP65
Клас точності C
Максимальна робоча температура 50℃
Максимальне значення навантаження 10
Матеріал Алюмінієвий сплав
Мінімальна робоча температура -20℃
Мінімальне значення навантаження 0.01
Тип Консольний
Тип навантаження Вигин
Ширина 24.5 мм

Найважливіше про датчик
- Високі метрологічні характеристики зумовлюють широке застосування датчиків у багатьох системах ваговимірювання промислового класу.
- Для виготовлення обладнання використовується високоякісний алюмінієвий сплав (одночасно легкий і досить міцний).
- Модель має тривалий термін експлуатації завдяки відмінній герметизації, яка відповідає стандарту IP65.
- Можна експлуатувати в нестабільних кліматичних умовах, ливарних цехах, морозильних камерах, на відкритій місцевості.

Інші особливості обладнання
- Алюмінієвий корпус надійно захищає плату від пошкоджень.
- Обладнання стійке до впливу агресивних хімічних речовин.
- Поставляється разом з офіційною сертифікацією та іншими документами.
- Виробляється для застосування за схемою single point.
Замовляйте Keli AMI за доступною ціною зі швидкою доставкою у нас на сайті просто зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Консольний |
| Клас точності | С3 |
| Тип навантаження | Вигин |
| Одиниця виміру навантаження | Кілограм |
| Мінімальне значення навантаження | 0.01 |
| Максимальне значення навантаження | 10 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 24.5 мм |
| Висота | 21.5 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 1 095,35 ₴



