Штабелер електричний CDD15J-3000 вантажопідйомністю 1,5 т

- Готово до відправки
- Код: 0440344
223 520 ₴
206 800 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Електроштабелер HELI CDD15J-3000
Електричні штабелери використовують для роботи на складах і виробничих підприємствах. Вони дають змогу значно спростити навантажувальні роботи та прискорити їх. Зверніть увагу на модель CDD15J-3000! Пристрій із продуманою конструкцією виготовлено з матеріалів високої якості. Наявність ефективної та сучасної батареї дозволить забезпечити максимальний комфорт під час вирішення повсякденних завдань.
Характеристики:
Номінальна вантажопідйомність кг 1500
Тип щогли STD (двосекційна)
Максимальна висота підйому мм 3000
Вантажопідйомність на максимальній висоті кг 900
Центр ваги вантажу мм 600
Тип керування піше
Колісна база мм 1167
Тип коліс поліуретан
Кількість коліс передні / задні (х-ведучі) 1х+1/4
Розмір ведучого колеса Ø210х70
Розмір ролика Ø80х70
Розмір балансуючого колеса Ø115х55
Висота щогли в складеному стані мм 1995
Висота щогли в розкладеному стані мм 3424
Висота опущених вил мм 86
Загальна довжина (з вилами) мм 1740
Довжина до спинки вил мм 590
Габаритна ширина мм 795
Довжина вил мм 1150
Мінімальний кліренс мм 26
Мінімальний радіус розвороту мм 1342
Ширина робочого проходу (палета 1000х1200 упоперек) мм 2074
Ширина робочого проходу (палета 800х1200 уздовж) мм 2040
Швидкість руху (з / без вантажу) км/год 4,0/4,2
Швидкість підйому (з / без вантажу) мм/с 92/136
Швидкість опускання (з / без вантажу) мм/с 112/98
Здатність долати ухил (з / без вантажу) % 3/10
Робочі гальма електромагнітні
Робоча вага з акумулятором кг 456
Тип акумулятора Літій-залізо-фосфат
Напруга / ємність В / Аг 24/60
Зарядний пристрій Heli, 30А
Потужність тягового двигуна (S2-60хв.) кВт 0,75
Потужність двигуна підйому (S3-15%) кВт 2.2
Контролер CURTIS

Що необхідно знати про штабелер?
- Встановлено літій-залізо-фосфатну батарею, яка не потребує обслуговування.
- Зарядний пристрій розміщено зовні для оптимального охолодження.
- Тяговий двигун економічний, має малу вагу і компактні розміри.
- Обладнання з функцією бокового водіння, що зручно під час роботи.
Інші особливості даної моделі
- Перемикач (Німеччина) має водонепроникну конструкцію.
- Рукоять управління максимально зручна завдяки подовженій конструкції.
- Сталевий корпус гарантує оптимальний рівень захисту обладнання.
- Передбачено наявність автоматичного обмежувача підйому, гальмування та аварійного реверсу.
Для замовлення цієї моделі штабелера зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | HELI |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Висота підйому | 3000 мм |
| Швидкість руху з вантажем | 4 км/год |
| Швидкість руху без вантажу | 4.2 км/год |
| Швидкість підйому без вантажу | 136 см/с |
| Подоланний ухил з вантажем | 3 град. |
| Подоланний ухил без вантажу | 10 град. |
| Колісна база | 1167 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 1342 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 456 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1740 мм |
| Ширина | 795 мм |
| Висота | 1995 мм |
| Висота в піднятому стані | 3424 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 86 мм |
- Ціна: 206 800 ₴

