Особливості вибору принтера для друку етикеток
Для досягнення максимальної продуктивності праці та зниження витрат ресурсів на маркування товарів необхідно відповідально підходити до вибору спеціалізованого обладнання, призначеного для друку чеків, самоклеючих етикеток, бірок, штрих-кодів та інших подібних маркувальних елементів. Як правило, для цих цілей використовуються спеціалізовані рулонні принтери.
Подібне обладнання може мати різну конфігурацію, починаючи від типу (термо - або термотрансферні принтери), розміру (об'ємні стаціонарні або переносні мобільні). Перед покупкою таких принтерів необхідно зрозуміти, яке саме обладнання буде оптимальним в даному конкретному випадку — це допоможе заощадити значну кількість грошових ресурсів на придбання потрібної моделі, а також значно знизить майбутні витрати на обслуговування устаткування в майбутньому.
Типи рулонних принтерів для друку чеків
Незалежно від того, рулонний принтер для друку чеків і самоклеючих етикеток якого бренду ви вирішите придбати, і його конфігурації (мобільний або стаціонарний), все подібне устаткування ділиться на два типу:
-
термопринтери — принтери даного типу наносять зображення на носій шляхом термічного впливу на нього спеціальної друкуючої головкою. Нанесені таким чином зображення, як правило, піддаються негативному впливу навколишнього середовища — швидко зношуються і вигорають на сонці;
-
термотрансферні рулонні принтери для друку чеків і самоклеючих етикеток — обладнання цього типу також може бути мобільним або стаціонарним, і виробляє перенесення зображення на носій за допомогою спеціальної фарбувальної стрічки (ріббони). Перенесена фарба запікається на поверхні носія, а також у більшості випадків покривається захисним покриттям із смоли або воску, що значно збільшує рівень її захисту від негативного впливу зовнішнього середовища.
Продуктивність термотрансферних принтерів
Когда вы определитесь с типом рулонного принтера для печати чеков и самоклеющихся этикеток (термо- или термотрансферный), необходимо определить нужный объем работ, который оборудование должно будет выполнять в течение одной рабочей смены. Поэтому критерию их разделяют на:
-
настольные термо- и термотрансферные принтеры — способны производить печать от двух до трех тысяч этикеток за смену;
-
полупромышленные и промышленные — предназначены для печати до 25-30 и 100 тысяч бирок в течение одной смены соответственно;
-
мобильные — принтеры этого типа незаменимы при выездной реализации товаров и услуг.
Выбор мобильного оборудования для печати самоклеящихся этикеток
Кроме перечисленных, при выборе рулонного термо- или термотрансферного принтера для печати чеков и самоклеющихся этикеток необходимо учитывать ряд дополнительных параметров. Среди них стоит выделить разрешение печатаемого изображения, возможность воспроизведения цветных изображений, формат ленты (узкая, широкая), интерфейс подключения (Wi-Fi, Ethernet, USB), а также наличие дополнительных функциональных модулей — гильотины, смотчика отработанной ленты и т. д.
Враховуючи дані критерії, ви без праці зможете підібрати найбільш оптимальний тип мобільного або стаціонарного обладнання для друку етикеток.
- Точність вимірювання товарних ваг: фактори, які впливають на результатиТоварні ваги є однією із незамінних частин нашого життя. Ми зустрічаємо їх у супермаркетах, на продуктових ринках, у невеликих магазинах та на великих підприємствах, сільськогосподарських чи будівельних. Навіть у ветеринарній клініці ви неминуче зіткнетеся з таким ваговимірювальним обладнанням. Як правило, сучасні товарні ваги є електронними, що забезпечує простоту експлуатації, а часом додає функціоналу.Точність вимірювання товарних ваг: фактори, які впливають на результати
- Відповідність кранових ваг міжнародним стандартам: що потрібно знатиВаговимірювальне обладнання є найважливішою частиною життя суспільстві. Перші пристрої з'явилися ще в давнину й, хоча відрізнялися вкрай примітивною конструкцією, внесли істотні зміни в життєвий уклад. З розвитком технологій значення такої техніки не зменшилося, воно значно зросло. Натомість виникло багато різновидів вагового обладнання. Одним із варіантів стали кранові ваги, спершу механічні, а сьогодні вже й електронні.Відповідність кранових ваг міжнародним стандартам: що потрібно знати