Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Сенсорні монітори для автоматизації роботи кафе

Сенсорні монітори для автоматизації роботи кафе

Сучасна сфера громадського харчування — це сегмент ринку з максимально жорсткою конкуренцією, і для того, щоб бути на ньому максимально ефективним, підприємцям необхідно активно боротися буквально за кожного свого клієнта. Для цього потрібно проводити безперервне збільшення якості та асортименту послуг, а також зробити обслуговування клієнтів максимально швидким і ефективним. Щоб реалізувати весь перерахований спектр завдань, підприємства сфери обслуговування доцільно впроваджувати спеціалізовані системи для автоматизації роботи кафе — сенсорні pos-термінали (монітори, моноблоки і т. д.).

 

Що собою являє pos-система

 

Абревіатура «POS» походить від англійського словосполучення «point on sale», що в перекладі означає буквально «точка продажу». Спочатку даний термін застосовувався до робочого місця касира, на якому проводився розрахунок за придбані товари і послуги. Сьогодні pos-система — це захищене пристрій (термінал, монітор, моноблок), призначене для сенсорного або кнопкового введення інформації про придбаних товарах або послугах, що застосовується для автоматизації процесів товарообігу та максимізації ефективності роботи закладів сфери послуг (кафе, ресторанів тощо).

 

Вимоги до pos-терміналів для кафе, ресторанів і т. д.

 

Оскільки основною метою впровадження будь pos-системи незалежно від її конфігурації (кнопкова панель або сенсорний монітор, моноблок) є досягнення максимальної швидкодії між усіма функціональними елементами підприємства, до якості pos-терміналів для автоматизації роботи кафе пред'являється ряд серйозних вимог:

  • можливість безперебійної роботи в режимі 24 години на добу/7 днів на тиждень — сучасні моделі pos-систем здатні працювати 50000 годин і більше в режимі нон-стоп;

  • удобство — во многом касается программной части pos-терминалов. Она должна быть максимально простой и интуитивно понятной, чтобы свести к минимуму процесс адаптации работающего с ним персонала и нового оборудования;

  • эргономичность — сенсорные мониторы и моноблоки для автоматизации работы кафе не должны вызывать неудобств при их установке и эксплуатации.

 

Выбор pos-моноблока, сенсорного монитора для автоматизации работы

 

При подборе наиболее качественного и подходящего для решения конкретных задач для автоматизации работы кафе pos-терминала необходимо обращать внимание на следующие его параметры:

  • тип сенсорного монитора — может быть резистивным (реагирующим на прикосновения любых предметов) или емкостным (имеет меньшее время реакции матрицы, идеален для установки непосредственно на месте обслуживания клиента);

  • габаритные характеристики pos-системы — современные pos-моноблоки могут иметь разные размеры, соотношение сторон по вертикали и горизонтали, а также разный тип установки (настенное крепление, подставка и т. д.);

  • возможность подключения дополнительного оборудования — разные модели pos-систем могут поддерживать дополнительное подключение клиентских экранов, устройств для считывания банковских карт, и т. д.

Приобрести pos-мониторы разных конфигураций по лучшим ценам возможно в нашем интернет-магазине.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner