Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Гідравлічні візки — необхідне обладнання для Вашого складу

Гідравлічні візки — необхідне обладнання для Вашого складу

Для того, щоб бути успішним підприємцем у сучасних умовах досить жорсткої конкуренції в більшості сфер торгівлі, необхідно забезпечити максимальну ефективність операційних процесів на кожному етапі роботи підприємства. Зокрема, це стосується роботи різного роду складських приміщень.

Для забезпечення кращої швидкості прийому та передачі товарів на/зі складу необхідно використовувати відповідну спеціалізовану техніку. Якщо йдеться про відносно невеликих складських приміщеннях магазинів, складів, підприємств і т. д., де недоцільно використовувати повноцінні електричний навантажувач або інше подібне устаткування для складів, кращим варіантом буде застосування ручних гідравлічних візків типу «рокла». Вони являють собою вантажні пристрої вилочного типу, можуть мати різну конструкцію і, відповідно, експлуатаційні характеристики.

 

Конструкція складських ручних вантажних рокл

 

Ручні гідравлічні вилочні вантажні візки типу «рокла», призначені для складських приміщень магазинів і використовуються в якості основного обладнання для складів невеликих розмірів, мають максимально просту і надійну конструкцію, яка складається з наступних компонентів:

  • вила, на які встановлюються палети, на які, в свою чергу, міститься вантаж;

  • вилкові ролики, забезпечують можливість переміщення складської вантажної рокли;

  • гідравлічна система, що здійснює підйом і опускання вантажів — містить у собі поршень і помпу;

  • керуюча ручка — ручний багатофункціональний механізм, за допомогою якого здійснюється переміщення гідравлічної візки та управління її підйомним механізмом;

  • рульові колеса здвоєного типу.

 

В залежності від моделі дане обладнання для складів і приміщень магазинів може модифікуватися додатковими пристроями.

 

Види гідравлічних вантажних вилкових візків — рокл

 

Ручні складські гідравлічні вилочні вантажні візки типу рокла, що експлуатуються в якості обладнання для складів і приміщень магазинів, діляться на кілька основних типів:

 

  • з різною довжиною віл — існують довгомірні і укорочені варіанти стандартної конструкції рокл. Перші дозволяють транспортувати по 2 палети відразу, однак збільшення їх довжини негативно позначається на вантажопідйомності. Другі мають менші габарити, можуть використовуватися для роботи в кузові автомобіля або в невеликих приміщеннях, не втрачаючи при цьому вантажопідіймальних характеристик;

  • низкопрофильные грузовые вилочные гидравлические тележки — обладают меньшей, чем у стандартных рокл, высотой вил (всего 35 мм от уровня пола) и предназначены для перемещения грузов без поддонов либо для работы с паллетами китайского или американского образца;

  • складские ручные роклы с весами — идеальное оборудование для складов и помещений магазинов, работающих с грузами, требующими точного учета веса. Позволяют значительно ускорить производственные процессы благодаря отсутствию необходимости использования для взвешивания дополнительного оборудования.

 

Рокла — незамінне обладнання для будь-якого складського приміщення, яке дозволить значно підвищити ефективність роботи служби логістики.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner