Кошик
219 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Що потрібно знати про лабораторних вагах?

Що потрібно знати про лабораторних вагах?

Для проведення багатьох дослідницьких операцій в медицині, хімії та інших науках потрібне використання високоточного вимірювального обладнання. Зокрема, воно необхідне для зважування матеріалів, реагентів і т. д. Спеціально для цих цілей розроблені спеціальні лабораторні ваги різного рівня точності. Вони являють собою високоточні пристрої, конструкція та технічні характеристики яких дозволяють зважувати речовини з похибкою менше 1 мг. Це робить їх ідеальними для лабораторій різних напрямків промисловості.

Лабораторні ваги можуть мати різну класифікацію (першого класу точності, другого, третього і четвертого), яка визначається кроком можливого відстежує зміни маси (від 0,1 до 0,01 мг).

В окремий тип лабораторних ваг виділяють аналітичні електронні ваги, технічні характеристики яких підходять не тільки для зважування, але і дозволяють визначати такі показники, як масова частка кожного з вхідних в склад суміші інгредієнтів, проводити виділення процентного співвідношення компонентів, усереднення результатів, контрольне зважування і т. д. Такі ваги першого класу точності використовують для лабораторій: спеціалізованих науково-дослідних і технічних.

 

Особливості лабораторних та електронних аналітичних ваг для зважування

 

Найбільш важливим компонентом конструкції лабораторних та електронних аналітичних ваг першого класу точності, призначених для зважування з мінімальною похибкою, є вимірювальний датчик. У сучасному обладнанні, що виготовляється для лабораторій різних напрямків, в основному використовуються тензометричні датчики. Вони також називаються датчиками електромагнітної компенсації і дозволяють визначати вагу досліджуваних елементів з похибкою в 0,03-0,25%.

Перевагою тензометричних датчиків для лабораторних та електронних аналітичних ваг першого класу точності є не тільки мінімум похибки вимірювань, але і температурна, а також тимчасова стабільність.

Сучасні ваги для лабораторій володіють високими технічними характеристиками і широкими можливостями для проведення налаштувань. Зокрема, можна задати потрібні користувачеві одиниці вимірювання для зважування, а також визначити розрядність відображення результатів.

 

Робота з вагами першого класу точності для лабораторій

 

При роботі з лабораторними та електронними аналітичними вагами першого класу точності для зважування з мінімальною похибкою необхідно дотримуватися кількох суворих правил:

 

  • всі роботи з усунення неполадок в роботі ваг повинні проводити лише відповідні технічні фахівці;

  • перед застосуванням ваг потрібно перевірити положення нульової точки, а також очистити поверхню від пилу за допомогою спеціального пензлика;

  • не допускається пересування ваг з встановленого для них місця;

  • не слід перевантажувати чашу ваг понад закладених для вимірювання норм.

 

Придбати широкий спектр спеціалізованих ваг для лабораторій ви завжди можете в нашому інтернет-магазині.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner