Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Огляд POS-моноблоків

Огляд POS-моноблоків

Для того, щоб бути конкурентоспроможним у сучасній сфері обслуговування, зокрема, у сфері громадського харчування, необхідно максимально уважно ставитися до процесу обслуговування клієнтів, роблячи його максимально швидким та комфортним для останніх. Для досягнення цих цілей вже досить давно активно впроваджується різного роду устаткування, різноманітні системи для ресторанів і магазинів роздрібної торгівлі. Як правило, воно являє собою POS-термінали і сенсорні моноблоки.

Сучасні POS-термінали — компактні сенсорні моноблоки, які є вдалим поєднанням системного блоку і монітора. Працюють такі системи за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, що дозволяє вести автоматичний облік замовлень, даних клієнтів, моніторити наявність потрібних товарів на складі і своєчасно планувати поповнення їх запасів, а також здійснювати безліч інших операцій.

Сьогодні на ринку представлено безліч устаткування подібного роду для ресторанів та закладів роздрібної торгівлі, проте далеко не всі з них володіють достатньою якістю. Ми пропонуємо вам невеликий огляд кількох популярних і затребуваних моделей, завдяки своїй високій якості і демократичною ціною.

 

Сенсорний POS-термінал SPARK-TT-2315.Q1

 

Дана система володіє відмінним поєднанням високої продуктивності та стильного дизайну. Є одним з найбільш затребуваних моделей сімейства ТТ від відомого виробника устаткування для ресторанів і магазинів роздрібної торгівлі компанії Spark.

Сенсорні моноблоки цієї моделі оснащуються високопродуктивним двоядерним процесором Intel з тактовою частотою 1,8 ГГц, 4 Гб оперативної пам'яті, чого більш ніж достатньо для обробки серйозних масивів інформації.

 

POS-термінал сенсорний SPARK TT-2215

 

POS-термінал SPARK TT-2215 — ще один потужний сенсорний моноблок від виробника Spark, що володіє відмінними функціональними можливостями.

Зокрема, в його комплектації присутня прилад для зчитування магнітних карт, що робить цю систему неймовірно популярною у магазинах роздрібної торгівлі, ресторанах та інших типах закладів громадського харчування. Дизайн обладнання також продуманий до дрібниць і ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого закладу.

 

Сенсорний Моноблок Zonerich ZQ-T8356

 

POS-термінал Zonerich ZQ-T8356 — представник лінійки сенсорних моноблоків від одного з провідних світових виробників подібних систем. Якісний LCD-монітор дозволяє використовувати це обладнання в якості терміналу самообслуговування для ресторанів і магазинів роздрібної торгівлі. Об'ємний внутрішній SSD-накопичувач ємністю 64 Гб забезпечує надійне зберігання інформації і безперебійний швидкий доступ до неї.

Все представленное оборудование вы можете приобрести в нашем интернет-магазине по наиболее выгодной цене на отечественном рынке. Наши опытные сотрудники всегда с радостью подскажут, какой вариант оборудования будет наиболее выгодным в каждом конкретном случае.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner