Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Як правильно вибрати кранові ваги

Як правильно вибрати кранові ваги

Підвісне обладнання, яке використовується для виконання вантажно-розвантажувальних робіт і переміщення товарів, називають крановими вагами. Вони прості в обслуговуванні, з їх допомогою здійснюється зважування вантажів, що переміщаються по крана або тельферу.

На сайті інтернет-магазину Hottorg можна придбати якісні електронні підвісні ваги на вигідних умовах. Це ідеальний варіант для підприємств та заводів-виготовлювачів металевих виробів. Приємна вартість товару та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволять оцінити всі позитивні сторони співпраці з нами.

 

Особливості підвісних кранових ваг

 

Головною перевагою підвісних ваг кранових вважається точне отримання інформації на дисплей. Прилад складається з металевого корпусу, табла, аналогово-цифрового перетворювача, датчика і петлі, за яку кріпляться ваги на гак кранової конструкції.

Відмітними особливостями агрегату вважаються висока вантажопідйомність та підвищена зносостійкість. При необхідності зважування вантажу на висоті обладнання забезпечується пультом керування, на якому відображається значення.

Для повноцінної безперебійної роботи кранових ваг періодично варто проводити калібрування. Процедура дозволяє перевірити точність показників.

Наявність сертифікату якості вбереже від складнощів при ремонті та щорічних перевірок. Для експлуатації не потрібні спеціальні навички.

Сфера застосування кранових ваг обширна. Це незамінне обладнання в портах, торгівлі і сільському господарстві, а також на залізничних станціях та деяких підприємствах. Також існують моделі з високим класом захисту для використання в екстремальних умовах.

Незважаючи на більш високу вартість у порівнянні з механічним варіантом, електронні ваги користуються величезною популярністю.

 

Нюанси вибору електронних кранових ваг

 

Якщо передбачається застосування кранових ваг на вулиці, незалежно від погодних умов, варто подбати про те, щоб електронні деталі були надійно захищені. А саме, конструкція повинна бути герметично закритою.

При використанні електронних ваг в сухих вуличних умовах, можна доглянути варіант з світлозахисними козирком.

Эксплуатация в холодное время года при низкой температуре воздуха подразумевает наличие оборудования с аккумулятором повышенной емкости. Индикаторный дисплей позволит следить за уровнем зарядки. 

В условиях, когда необходимы весы для длительного непрерывного процесса работы, стоит позаботиться о наличии дополнительной батареи.

Если прибору придется выполнять задачи в цехах с высокой температурой, идеальным вариантом будет решение с термоэкраном.

 

Важные советы при покупке крановых весов

 

При выборе крановых весов ориентируются на максимальный вес, который придется поднимать. Лучше приобрести модель, мощность которой выше допустимой массы на 30%. Таким образом можно обеспечить бесперебойную работу и своевременное выполнение задач.

Крюки и скобы должны совмещаться с техникой, иначе нужно будет приобрести комплектующие дополнительно. Идеальным решением для груза более 100 тонн станут весы с литым неподвижным крючком. Крановые подвесные весы производятся с учетом современных требований промышленного взвешивания.

На сайте интернет-магазина можно приобрести качественные модели, исходя из поставленных задач и конкретного рода деятельности. Опытные консультанты подберут лучшее решение с учетом всех пожеланий клиента. Благодаря тесному сотрудничеству с проверенными производителями, удалось поставить доступную стоимость.

С нами выгодно сотрудничать. Убедитесь в этом сами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner