Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Види платформних ваг: конструкція, галузі застосування, особливості експлуатації

Види платформних ваг: конструкція, галузі застосування, особливості експлуатації

Говорячи про платформних вагах, відразу ж виникає асоціація з промисловими підлоговими моделями великого розміру. А між тим до даної категорії пристроїв також відносяться компактні апарати, якими користуються для зважування продукції в магазинах, супермаркетах.

Електронні платформні ваги оснащені одним або кількома тензометричними датчиками, за допомогою яких відбуваються вимірювання. У згаданих вище торгових моделях присутній один вимірювальний елемент. Підлогові ваги низькопрофільні мають 4 датчика, що дозволяє зважувати вантажі масою від 500 кг. Це обладнання промислової категорії, про що мова піде нижче.

 

Електронні платформні ваги — особливості, сфера застосування

 

Сфера застосування електронних платформних ваг з одним датчиком дуже велика. Їх найчастіше застосовують:

 • у торговельних залах магазинів, супермаркетів;

 • на продуктових базах, в складських приміщеннях;

 • у транспортних компаніях;

 • на різних об'єктах, де необхідно провести розфасування або ваги продукції до 500 кг.

Для оснащення промислових підприємств, тваринницьких ферм, складів та інших місць, де доводиться працювати з великими масами, використовують підлогові ваги низькопрофільні. За рахунок комплектації чотирма датчиками, зважування відбувається всього за кілька секунд, при цьому з високою точністю.

Ще однією перевагою платформних ваг підлогових є невелика висота — у більшості моделей цей показник становить 45-60 мм. Завдяки цьому значно спрощується момент транспортування. Це можна зробити вручну, або за допомогою підйомної техніки: тельфера, гідравлічної візки, вилочного навантажувача та іншого обладнання.

 

Низькопрофільні платформні ваги та їх конструкція

 

Варто відзначити, що платформні електронні ваги можуть бути встановлені на вулиці, під навісами або ж прямо на залізничній платформі. Техніка має захищену конструкцію, тому не сприйнятлива до перепадів вологості, температури та іншим негативним чинникам навколишнього середовища.

Низькопрофільні платформні ваги володіють такими конструкційними особливостями:

 • рифлене покриття робочої зони, що підвищує зносостійкість, а також стійкість вантажу;

 • можливістю вбудовування прямо в підлогу, за рахунок чого установка вантажу для зважування стане ще простіше і швидше;

 • ступенем захищеності датчика IP-67, тому техніку безпечно використовувати в середовищі з підвищеним рівнем вологості;

 • наявністю елементів живлення, завдяки яким техніка може функціонувати незалежно від мережі протягом доби або навіть більше.

Підлогові ваги платформні виготовляються у різних модифікаціях, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожної сфери застосування.

 

Відмінності промислових платформних ваг

 

Специфічним функціоналом відрізняються промислові платформні ваги. Найчастіше це обладнання для стаціонарного розміщення. Конструкція допускає експлуатацію вимірювальної техніки, не тільки усередині приміщень, але і на відкритому повітрі. Промислового типу моделі витримують експлуатацію при температурі від -10 до +40 градусів за Цельсієм.

Серед головних функціональних особливостей апаратів можна назвати:

 • можливість систематизації, сортування інформації, що значно спрощує її обробку в подальшому;

 • опції синхронізації з комп'ютерною мережею або ПК;

 • здатність працювати в декількох режимах, простий принцип перемикання між ними.

Обладнання промислового призначення також програмується під різних користувачів, у кожного з яких є персональний пароль для входу.

В каталозі інтернет-магазину представлені промислові платформні ваги таких виробників, як «Горизонт», «Центровес плюс», «Вагові рішення». Це надійний, безвідмовний у роботі обладнання, яке можна придбати за приємною вартості. Консультанти компанії Hottorg допоможуть вибрати те, що потрібно, враховуючи технічне завдання, потреби об'єкта, а також фінансові можливості. Чекаємо ваших замовлень!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner