Кошик
203 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Комплексна автоматизація торгової точки: вибираємо обладнання

Комплексна автоматизація торгової точки: вибираємо обладнання

Автоматизація торгівлі відкриває безліч можливостей для підприємницької діяльності. Впровадження комплексу обладнання , серед яких POS-термінали, сканери, принтери і т. п., дозволяє повністю контролювати діяльність торгової точки, здійснювати запуск магазину «під ключ».

 

Сканери, принтери, POS-термінали, програмне забезпечення дозволяють оптимізувати товаро-облікові процеси, за рахунок чого можна уникнути надмірних витрат, збитковості. Для автоматизації торгівлі насправді не потрібно багато фінансових вкладень. Крім того, обладнанням легко користуватися, так що не потрібно тривалий період навчання персоналу. Що і для чого потрібно — далі у статті.

  

Що потрібно для автоматизації торгівлі

POS-система найкраще підходить для автоматизації торгівлі. Це настільки універсальне рішення, що його можна рекомендувати для різних торгових точок. Сканери, принтери, POS-термінали, програмне забезпечення — це і все, що потрібно! Кожен елемент вибрати окремо, за рахунок чого можна зібрати комплекс обладнання, який буде максимально відповідати потребам точки.

В яких випадках підходить автоматизація торгівлі з допомогою POS-системи:

  • касова зона має обмежену площу, і повноцінний апарат з комплектуючими там просто не поміщається;
  • коли торгова точка припускає великий потік покупців;
  • якщо неможлива установка комп'ютера для касира. В цьому випадку також можна бути упевненим, що персонал буде виконувати виключно посадові обов'язки, і не буде відволікатися на сторонні заняття типу ігор.

Сканери, принтери, POS-термінали, а також програмне забезпечення до них не мають можливостей для побічних видів діяльності, тільки строгий функціонал.

 

Сканери, принтери, POS-термінали, програмне забезпечення

 

Встановлення сканерів, принтерів і POS-терміналів дозволяє позбутися від ведення обліку товарів вручну. Навіть у самому маленькому магазині товарних позицій, як правило, представлено близько 1000 або більше. Спеціальне програмне забезпечення дозволить вести облік ефективніше, ніж це можна робити в електронних таблицях або взагалі на папері.


Використання сканерів, принтерів і POS-терміналів дає можливість чітко контролювати рух товару, уникаючи перезатаривания, мінімізуючи кількість неліквідів з простроченими датами реалізації та іншими нюансами.

З автоматизацією торгівлі процес інвентаризації стане набагато простіше і швидше. Більше не доведеться вручну вносити дані, а також проводити аналітику. За допомогою програмного забезпечення можна краще контролювати рух коштів, отримання прибутку, запобігаючи нецільової витрати. Співробітники компанії Hottorg допоможуть вибрати все, що необхідно для автоматизації торгівлі, враховуючи специфіку і можливості конкретного об'єкта. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner