Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Основні принципи вибору принтера етикеток

Основні принципи вибору принтера етикеток

Принтери етикеток в основному затребувані в торговельній сфері, а також в умовах складського зберігання та інших ланках логістики. Великою популярністю користуються моделі, принцип роботи яких заснований на термодруку.

У даній статті співробітники компанії Hottorg діляться корисними рекомендаціями, які допоможуть вибрати термопринтер або іншого типу пристрій для друку етикеток. Інформація допоможе точно вибрати модель відповідного обладнання, враховуючи специфіку діяльності, масштаби товарообігу та інші нюанси.
 

Рекомендації по вибору принтера етикеток

В першу чергу варто визначитися, в яких умовах буде використаний принтер етикеток: для стаціонарного застосування підходять настільні моделі, а для мобільного експлуатації на різних об'єктах — переносні. Рекомендується також враховувати такі особливості:

  • передбачуваний обсяг друку: якщо до 3 тис. одиниць на добу, то підходить звичайний настільний принтер етикеток. Для великих обсягів слід вибрати промислову модель;
  • моделі з прямим термодруком підходять для стандартних маркувальних виробів. Якщо необхідні більш довговічні етикетки, то потрібна термотрансферний друк;
  • для стандартних етикеток підходять моделі з роздільною здатністю 200 dpi, але для більш сложніх макетів краще використовувати принтери з дозволом 300-600 dpi.


Крім того, багато моделей обладнання мають розширені інтерфейси та різні доповнення. У певних сферах застосування це дуже важливо і потрібно, в тому числі для забезпечення зручності користування. Промислові принтери етикеток мають самий широкий функціонал.

 

Особливості термопринтерів і термодруку етикеток

Термодрук функціонує без витратних матеріалів. Не потрібні картриджі та стрічки, але потрібна спеціальна термопапір. Друк етикеток відбувається за допомогою нагрівання головки. Серед основних переваг термопринтерів варто назвати:

 

  • високу швидкість друку, особливо в порівнянні з лазерними і струменевими моделями;
  • низьку вартість виробництва етикеток;
  • безшумність роботи, що створює комфортні умови праці.

Під час друку символи і зображення формуються одночасно, за рахунок чого етикетки виходять більш акуратними, якісними. Це ідеальний варіант для торгівлі і короткострокової логістики. Але потрібно пам'ятати, що термін експлуатації етикеток, вироблених на термопринтері, становить 2-3 місяці.


Компанія пропонує великий вибір принтерів етикеток, у тому числі таких брендів, як HPRT, TSC, Gprinter. Моделі відрізняються різною функціональною оснащеністю, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якої сфери застосування. Ціновий діапазон обладнання досить широкий, тому можна знайти якісний стабільно функціонує апарат на будь-який бюджет. Консультанти компанії завжди готові допомогти вибрати термопринтер або цілий комплекс обладнання для автоматизації торгівлі, складської логістики або інших сфер діяльності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner