Лічильники банкнот з детектором валют: огляд
Незважаючи на загальну цифровізацію, ще дуже рано прощатися з таким елементом торговельних відносин, як паперова валюта. Лічильник банкнот, що дозволяє швидко і точно підрахувати суму купюр в пачці, теж продовжує бути затребуваним. Зрештою, навіть самий досвідчений касир або працівник банку може помилятися. Ніхто не відміняв впливу людського фактора. Службовець може відволіктися, втомитися, елементарно захворіти. І помилитися при підрахунку купюр з-за поганого самопочуття. Електронний пристрій (за умови належного поводження і своєчасного технічного обслуговування) максимально надійно. І особливо гарні лічильники банкнот з детектором. Особливістю даного устаткування є можливість перевірки оригінальності купюр одночасно з підрахунком суми.
На жаль, зловмисники постійно вдосконалюють свої вміння. Деякі підробки виконані так переконливо, що їх важко відрізнити на око. А вади інших можуть бути помічені тільки на яскравому світлі, штучному або натуральному. Лічильник з детектором визначає підробки в ста відсотках випадків. Його конструкція універсальна, на результат не впливає освітлення або інші фактори.
Давайте розглянемо декілька найбільш популярних моделей лічильників валюти.
Cassida UV/MG, лічильники валюти з подвійним детектором
Моделі Cassida Haan G2 і 5550 UV/MG об'єднує наявність декількох способів перевірки. Обидва пристрої визначають оригінальність завантажених купюр за допомогою ультрафіолетового випромінювання і магнітною детекциі. Це дозволяє домагатися більш надійного результату. Причому лічильник валюти Cassida Haan G2 UV/MG здатний помітити підробку ще і за розміром банкноти. Швидкість роботи даного пристрою становить від 900 до 1800 банкнот в хвилину (в залежності від обраного режиму).
Подаючий кишеню розрахований на 350 банкнот, а приймає на 100. Крім підробок, даний агрегат здатний визначати ступінь зношеності папери. Якщо виявиться купюра з відсутнім фрагментом, клейкою стрічкою, прилад зупиняється і видає код помилки. Ідеальний варіант для банківських установ.
Устройство Cassida 5550 UV/MG несколько проще. Оно имеет всего 1 режим работы (скорость счета составляет 1300 купюр в минуту). Кроме того, данный счетчик валюты не умеет определять подделку по размеру. В стандартной комплектации имеется отдельный клиентский дисплей. Кстати, стоит такой счетчик банкнот с детектором несколько дешевле. Модель хорошо подойдет для учреждений со средним оборотом наличности.
Бюджетный счетчик банкнот с УФ детектором
Также всегда можно сделать выбор в пользу бюджетных счетчиков банкнот с детектором. Определение подлинности происходит с помощью УФ излучения, метод детекции только один. Модель Cassida Kolibri UV идеальна для подсчета и проверки разной валюты (рубли, гривны, доллары, евро). Она имеет компактные габариты и по-настоящему доступную цену. Скорость счета составляет 1000 купюр в минуту.
Любой счетчик из нашего каталога:
-
имеет удобный дисплей;
-
прост в использовании;
-
эффективен в подсчете и проверке подлинности купюр различного номинала.
Есть модели для банков, супермаркетов, небольших торговых точек.
- Точність вимірювання товарних ваг: фактори, які впливають на результатиТоварні ваги є однією із незамінних частин нашого життя. Ми зустрічаємо їх у супермаркетах, на продуктових ринках, у невеликих магазинах та на великих підприємствах, сільськогосподарських чи будівельних. Навіть у ветеринарній клініці ви неминуче зіткнетеся з таким ваговимірювальним обладнанням. Як правило, сучасні товарні ваги є електронними, що забезпечує простоту експлуатації, а часом додає функціоналу.Точність вимірювання товарних ваг: фактори, які впливають на результати
- Відповідність кранових ваг міжнародним стандартам: що потрібно знатиВаговимірювальне обладнання є найважливішою частиною життя суспільстві. Перші пристрої з'явилися ще в давнину й, хоча відрізнялися вкрай примітивною конструкцією, внесли істотні зміни в життєвий уклад. З розвитком технологій значення такої техніки не зменшилося, воно значно зросло. Натомість виникло багато різновидів вагового обладнання. Одним із варіантів стали кранові ваги, спершу механічні, а сьогодні вже й електронні.Відповідність кранових ваг міжнародним стандартам: що потрібно знати