Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Як вибрати ваги для невеликого магазину

Як вибрати ваги для невеликого магазину

Будь-яка торговельна точка, в якій передбачається реалізація вагового товару, повинна оснащуватися вагами. Їх вигляд, функціональність і конфігурація багато в чому залежить від процесів, які відбуваються в цехах і торговому залі, а також від можливості самообслуговування.

Перше, на що варто звернути увагу при виборі ваг — принцип роботи. Всі існуючі моделі поділяються на механічні та електронні. Перший варіант цілком підійде для невеликого магазину без можливості самообслуговування. До переваг даних моделей варто віднести мобільність, автономність і невисоку вартість. Крім того, через відсутність складних мікросхем в конструкції вони максимально прості в обслуговуванні і настройці.

Електронні моделі більш функціональні і зручні. Якщо говорити про автономність, то вони також можуть переміщатися на відстань, віддалене від електромережі за рахунок встановленого акумулятора. Перевагами електронних моделей є їх невелика вага, компактні розміри і можливість вбудовування в виробничу або пакувальну лінію.

 

Вибір ваг для прилавкової торгівлі

 

Коли мова заходить про облаштування невеликого магазину, нерідко обмежуються встановленням прилавочних ваг. Це пояснюється особливостями конструкції, можливість компактного розміщення за прилавком і функціональністю.

Максимально зручними в експлуатації є моделі з двостороннім інформаційним екраном, який дозволяє покупцеві бачити вагу, ціну і вартість придбаного товару. Встановлення спеціального програмного забезпечення розширює функціонал і дозволяє підсумовувати вартість усіх товарів, а також розраховувати здачу.

Для магазинів з невеликим асортиментом будуть зручні моделі з «гарячими» клавішами, які є запрограмованими комірками пам'яті, в які поміщається інформація про ціну одиниці товару. При зважуванні продавцеві буде необхідно лише натиснути одну клавішу, це значно підвищує швидкість обслуговування.

 

Торгові ваги для магазину самообслуговування

 

Даже для небольших магазинов возможность самообслуживания уже не является новинкой. Основное преимущество — это печать этикетки, которая содержит информацию о товаре, его стоимости и весе. Также наносится уникальный штрихкод, который считывается сканером на кассе. Данный тип весов будет уместен в отделах, в которых не предполагается наличие прилавка и продавца.

В зависимости от специфики магазина полезными будут фасовочные весы, которые устанавливаются в упаковочном цехе.

 

Критерии выбор весов для магазина

 

Если в качестве основного фактора не стоит стоимость оборудования, предпочтение лучше отдать электронным моделям, которые обладают большей функциональностью и точностью.

Если основной функцией весов будет взвешивание товара в фасовочном цехе, нерационально приобретать модель с опцией вычисления стоимость и суммирования.

Для магазинов с самообслуживанием и большим количеством товара, например, для овощного отдела, будет удобна установка весов с тачпад монитором.

При выборе весов обязательно обратите внимание на такие параметры, как:

  • размер платформы;

  • защита от перегрузки;

  • максимально допустимый вес;

  • наличие влагозащитного корпуса.

Если магазин представляет собой одну из точек сети, полезной будет функция интеграции с другим оборудованием.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner