Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Види та переваги POS-терміналів

Види та переваги POS-терміналів

Сенсорні POS-термінали являють собою інтерактивне обладнання, що використовується в сфері торгівлі та обслуговування. Широке поширення цей вид техніки отримав завдяки своїй компактності, і здатності виконувати всі основні функції. Крім того, робота з POS-терміналами максимально проста і не вимагає тривалого навчання персоналу.

 

Комплектація і види POS-терміналів

 

У систему POS-терміналу в залежності від моделі входить програма для торгівлі, зчитувач карт, порти підключення сканера і принтера чеків.

Моноблоки можуть мати два типи екранів:

  • проекційно-ємнісний;

  • резистивний.

У першому типі передбачена можливість управління та подачі команд з допомогою пальців. Такі моноблоки мають деяку схожість зі смартфоном. Управління резистивними POS-терміналами можливо з допомогою пальців, спеціального пера або стилуса. Такі моноблоки вважаються найбільш стабільними, розраховані на тривалу безперервну експлуатацію. Вони стійкі до впливу вологи, що особливо актуально, якщо термінал встановлено в зоні барної стійки.

Под термином «форм-фактор» понимают положение экрана относительно корпуса. По данному признаку POS-терминалы разделяются на рамочные и безрамочные.

В первом варианте экран оказывается немного утопленным в рамку, такие модели теряют свою актуальность и отдают пальму первенства безрамочным, которые имеют абсолютно ровную рабочую поверхность и визуально схожи с планшетами.

Считыватели карт относятся к категории дополнительного оборудования и расширяют функционал, могут входить в систему POS-терминала или приобретаться отдельно.

 

Преимущества установки сенсорного POS-терминала

 

POS-термінал зручний своєю компактністю, в порівнянні з повноцінним комп'ютером, займає значно менше місця і відмінно вписується в робоче місце касира, продавця чи бармена.

Використання моноблока істотно збільшує швидкість обслуговування клієнтів, що особливо важливо в години максимального навантаження.

Встановлений POS-термінал може використовуватися декількома продавцями чи барменами. Кожен співробітник отримує індивідуальний пароль, який використовується протягом зміни.

Сучасні моделі моноблоків мають можливості розширення. За рахунок наявності великої кількості роз'ємів можуть підключатися мережеві пристрої, грошові ящики, телефони і дисплеї.

Окремо варто відзначити лаконічність і стиль представлених моделей, які будуть доречні в будь-якому дизайні. Оновлення пристроїв відбувається дистанційно, також віддалено надається технічна підтримка при виникненні збоїв у роботі.

При выборе POS-терминала стоит обратить внимание на такие параметры, как тип сенсора, объем жесткого диска и памяти, размер диагонали моноблока, тип процессора, форм-фактор и наличие считывателя карт.

POS-терминалы — это огромный шаг в сторону оптимизации процессов обслуживания клиентов в любой сфере.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner