Кошик
203 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Як вибрати оптимальні по функціональності торгові ваги

Як вибрати оптимальні по функціональності торгові ваги

Одним з головних атрибутів комерційної діяльності є товарні ваги. У відповідності з правовими нормами, кожен роздрібний магазин або торговий зал повинен бути забезпечений спеціальним обладнанням.

Щоб придбати якісні агрегати, необхідно визначитися з їх типом. Розрізняють електронні та механічні ваги фасувальні. Другий вид пристроїв є найбільш поширеним. Торгові ваги з повіркою дозволяють точно визначати масу з мінімальною похибкою.

Якісне обладнання забезпечує правильні результати при вимірюванні ваги і високу швидкість виконання завдань. Ваги характеризуються компактністю і невеликою масою. При виборі орієнтуються на майбутнє цільове використання. Про це і піде мова далі.

 

Які бувають електронні ваги

 

  • Фасувальні. Це товарні ваги, призначені для зважування. Вони володіють високою точністю, їх частіше використовують для визначення ваги продукції на підприємствах. Це пристрої з обмеженим функціоналом, які не підходять для установки на касі. Іноді їх розташовують в торговому залі для контролю зважування.

  • Торгові. Це високоточні пристрої для зважування продукції в процесі її продажу. З їх допомогою відбувається спрощений розрахунок з клієнтом, оскільки більшість торгових ваг обладнані двостороннім дисплеєм, інформація на якому відображається як продавцеві, так і покупцеві. Деякі пристрої мають функцію розрахунку вартості товару та видачі суми здачі.

 

Як вибрати торгові і товарні ваги фасувальні

 

При виборі точних фасувальних та торгових товарних ваг необхідно врахувати межа зважування залежно від призначення обладнання. Існують пристрої на акумуляторі або харчуються від мережі. Перший варіант виручить в умовах відсутності джерела електроенергії. Це мобільні моделі. Фасувальні пристрої мають третій клас похибки. Якщо потрібно підвищити цей параметр, слід віддати перевагу обладнанню з другим класом точності.

Якщо має підключення апарату до pos-системи, варто придбати модель, підтримуючу функцію Bluetooth або USB.

Настольные фасовочные товарные весы не используются при оптовых продажах и предприятиями. Это лучшее решение для контрольного взвешивания в отделе кулинарии и штучных товаров. Качественные устройства имеют соответствующую документацию.

 

Точные торговые электронные весы с поверкой

 

Вследствие постоянной эксплуатации происходит износ даже самого качественного оборудования. Поверка необходима всем товарным электронным весам. Она представляет собой сложную процедуру, вследствие чего обнаруживаются несоответствия параметрам модели. Мероприятие проводится для торговых и фасовочных весов специальной организацией, после чего владельцу устройства выдаётся паспорт. Процедура выполняется в соответствии с государственным стандартом.

Поверка необходима в случае неточности результатов в процессе работы весов. Также её выполняют с профилактической целью раз в год. Только качественное оборудование с поверкой обеспечит репутацию вашему заведению и будет отменно работать долгий срок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner