Кошик
219 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Яке торговельне обладнання потрібне для ФОП за новими законами

Яке торговельне обладнання потрібне для ФОП за новими законами

З 1 січня 2022 року почали діяти нові умови для роботи ФОП. Вони стосуються 2, 3, 4 груп, які є платниками ЄСВ. Необхідним стає торгове обладнання з програмами РРО - його потрібно використовувати у магазинах, ресторанах, турагентствах, готелях. Потреба таких пристроях стає привабливою практично всім груп ФОП, крім першої. У зв'язку з нововведеннями співробітники компанії Hottorg вирішили детальніше розповісти про торгове обладнання, рекомендоване для підприємців.

Торгове обладнання для ФОП: що нового з 2022 року


Касовий апарат з 2022 року стає обов'язковим для низки підприємців, які донедавна могли обходитися без цього різновиду торговельного обладнання.

Програмно-технічні комплекси самообслуговування тепер мають комплектуватися касовим апаратом - кавові автомати, паркомати, водомати та інше обладнання.

Прийом оплати з подальшою передачею: кур'єрські служби, поштові відділення, доставка від інтернет-магазинів.

Електронна комерція, крім тієї, що передбачає безпосереднього контакту продавця і покупця, наприклад, хостинг.

Торговельне обладнання є обов'язковим для роздрібного продажу, сфери послуг при прийомі оплати готівкою або картками. Державний Реєстр РРО України рекомендує техніку, яку також можна придбати у нашому магазині.

Яке торгове обладнання можна придбати


При виборі торговельного обладнання потрібно керуватися як державними рекомендаціями, а й потребами бізнесу, бюджетами і з урахуванням конкретного виду діяльності.

Ми готові запропонувати такі види торговельного обладнання:

мобільний фіскальний реєстратор; ідеальний варіант для кур'єрів;

вбудовувані моделі касових апаратів, що підходять для оснащення терміналів самообслуговування та аналогічного обладнання;

фіскальний реєстратор, завдяки якому можна збільшити швидкість обслуговування покупців із одночасним урахуванням операції в обліковій системі.

Також завжди є касові апарати для закладів HoReCa, малої торгівлі. Це комплексне обладнання, в якому поєднуються касове програмне забезпечення, РРО, сканер штрих-кодів. Техніка має компактні розміри, потужний процесор, тому будь-які операції здійснюються практично миттєво.

Компанія Hottorg допоможе придбати торгове обладнання, яке допоможе працювати ФОП у руслі чинного законодавства. Завжди є техніка на будь-який бюджет, з різними технічними особливостями, що допоможе вибрати оптимальний варіант для кожного виду підприємства, а також торгової точки. Будемо раді проконсультувати, допомогти з вибором, запропонувавши найсучасніші моделі касових апаратів та аналогічних пристроїв.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner