Кошик
218 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Підкладна автомобільна вага: вимоги до місця встановлення

Підкладна автомобільна вага: вимоги до місця встановлення

 

 

Як підібрати місце для встановлення підкладних ваг

Які бувають методи встановлення підкладних ваг

Особливості монтажу автомобільних підкладних ваг

 

 

Головним завданням підкладних автомобільних ваг є визначення навантаження на вісь транспортного засобу. Це невелике вагове обладнання. Деякі екземпляри готові зважувати вантажі до 40 тонн, тому для розміщення обладнання важливо правильно підійти до вибору місця та якості самого монтажу.

Моделі обладнання передбачають встановлення різними способами, від чого залежить продуктивність ваг. На цей параметр впливає маса вантажного автомобіля. Як правильно це зробити, і що слід при цьому врахувати, далі йтиметься. Установка автомобільних підкладних терезів стане найважливішою інвестицією для будь-якого підприємства, де проводиться відвантаження товарів. При їх виборі важливо надати перевагу компанії, яка надає гарантію на свою продукцію.

 

Як підібрати місце для встановлення підкладних ваг

 

Насамперед, для вибору та монтажу автомобільних підкладних ваг важливо підібрати рівний майданчик. Якщо місце має нерівності, потрібно грамотно виконати роботи з його вирівнювання. Крім того, розміри майданчика також мають бути достатніми, щоб транспорту було зручно заїжджати та здійснювати маневри.

У процесі облаштування майданчика необхідно, щоб несуча здатність ґрунту належним чином виконувала свою функцію і не було ризику затоплення. На території не повинні бути будь-які комунікації.

 

Які бувають методи встановлення підкладних ваг

 

Найбільш поширеним методом установки автомобільних підкладних ваг є в приямок, нарівні з майданчиком.

Також можна задіяти нарізні пандуса, які повинні бути вдвічі довшими за автомобіль. Характерною перевагою обладнання є той факт, що для його встановлення не потрібно споруджувати спеціальний фундамент.

Для цієї мети підходить установка терезів на бетонні плити, розташовані на шар піску та гравію. Якщо немає такої можливості підготувати місце, допускається розташування обладнання прямо на асфальті. Але важливо врахувати, що в спеку значення можуть бути неточними через зміну технічних характеристик дорожнього покриття внаслідок впливу високої температури. Врятувати ситуацію можна, уклавши на поверхню асфальту товстий шар сталі. Таким чином, можна забезпечити обладнання стійкість, що дасть точніші показники. Оснащення комплектується гумовими пандусами. Для роботи потрібно мінімум витрат на підготовку майданчика.

 

Особливості монтажу автомобільних підкладних ваг

 

При установці автомобільних підкладних ваг необхідно уважно стежити, щоб плити обладнання під тензодатчики були розташовані на одному рівні. Також належну увагу потрібно приділити захисту пристроїв від перепаду напруги.

Для зручності користування автоваги повинні бути розташовані ближче до складських приміщень, що зробить логістику ефективнішою.

У процесі монтажу підкладних автомобільних ваг виконують розмітку та встановлення опорного майданчика. Далі виробляють складання конструкції та монтують тензодатчики, підключаючи їх до ваг. Дотримуючись простих рекомендацій, можна встановити обладнання, яке ефективно виконуватиме завдання, не ламаючись.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner