Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Переваги сенсорного моноблока для кафе перед ноутбуком

Переваги сенсорного моноблока для кафе перед ноутбуком

 

Чому варто придбати сенсорний моноблок для кафе

У чому відмінність POS терміналу від комп'ютера

 

Невід'ємним елементом системи автоматизації робочого місця є сенсорний моноблок, який має переваги перед комп'ютером або ноутбуком. Таке обладнання не містить акумулятора та вбудованої клавіатури. Сенсорні моноблоки ідеально підходять для стаціонарного застосування та встановлення у різних закладах громадського харчування та магазинах.

POS термінал - це обладнання для тих, хто любить мінімалізм, але при цьому віддає перевагу великому екрану. Сучасні моноблоки компактні, а за потужністю не поступаються комп'ютерам. При виборі обладнання варто надати перевагу оснащенню з гарантією. Про те, чому варто придбати сенсорні термінали для кафе, йтиметься далі.

 

Чому варто придбати сенсорний моноблок для кафе

 

Запорукою успішного бізнесу є автоматизація виробничих процесів. Встановивши у своєму закладі сенсорний моноблок, можна досягти високої оперативності роботи, що значно покращить якість сервісу. Таким чином, підвищується статус закладу та виключається ймовірність крадіжок персоналом.

Крім того, наявність сучасної техніки у вигляді моноблоку дозволяє відмовитися від обслуговування за допомогою клавіатури та комп'ютерної миші, що гарантує більш ергономічний розподіл часу.

Величезною перевагою для будь-якого клієнта стане можливість розрахуватись за покупки карткою. Дані зчитуються пристроєм і перенаправляються до банку за кілька секунд. Магазин або торгова точка стане доступнішою, в ній можна оплачувати покупки за відсутності готівки. POS термінал надає можливість проводити платежі не лише онлайн. Вони можуть використовуватись і для еквайрингу. Таке обладнання приймає бонусні картки та дозволяє закривати касову зміну, що знижує до мінімуму крадіжки з боку персоналу. Такі маніпуляції недоступні для ноутбука.

 

У чому відмінність POS терміналу від комп'ютера

 

Порівнюючи характеристики POS терміналу та ПК, варто відзначити, що перший тип оснащення максимально компактний. Потрібно лише знайти місце для екрана. Вибираючи такі пристрої, слід орієнтуватися на потужність. Для супермаркетів з великою прохідністю потрібно звернути увагу на пристрої з високою продуктивністю, які готові працювати за умов безперервно. Не кожен комп'ютер може виконувати завдання у такому режимі.

Більшість терміналів мають сенсорний екран, що спрощує експлуатацію та дозволяє проводити заходи з максимальною ефективністю. На відміну від ноутбуків, така апаратура працює від мережі. На ПК необхідно самостійно встановити необхідні програми за умови, що обладнання відповідає за потужністю. Цей варіант підійде лише для невеликих торгових точок, що розпочинають свою діяльність. Крім того, спеціалізоване обладнання споживає менше електроенергії, але навряд чи забезпечить достатню швидкість роботи та її ефективність.

Проаналізувавши всі нюанси та порівнявши характеристики, варто зайнятися вибором відповідної апаратури для покращення ефективності роботи.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner