Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Принтери чеків: кому підійде та який вибрати

Принтери чеків: кому підійде та який вибрати

Відмінним аналогом касових апаратів є принтери чеків. Призначення обладнання — видрук квитанції за заданими шаблонами. Воно виконує роботу в автоматичному режимі, прискорюючи роботу продавця. Серед величезного асортименту POS принтер не так просто. Про те, як вибрати відповідну модель, йтиметься далі.

Щоб вигідно придбати для своєї торгової точки якісне обладнання, варто звернутися до сайту, де реалізація товару ведеться безпосередньо від виробника. Продуктивний принтер для чеків, ціна на який буде без націнок, має сертифікати якості та гарантію, що забезпечує його тривалий термін експлуатації без ламання.

 

Принтери чеків: види

 

  • Термоустаткування. Принтери чеків у процесі функціонування використовують стрічку із чутливим покриттям до високих температур. Під час роботи друкувальна термоголовка забезпечує прояв символів на папері. Робота таких апаратів швидка, точна та безшумна. Цей вид обладнання використовують більшість магазинів, торгових точок та павільйонів. Варто пам'ятати, що чеки швидко вигоряють і за короткий період інформація стає блякла.

 

  • Матричні моделі. Такі принтери чеків для роботи використовують фарбувальну стрічку. У процесі функціонування голка б'є папером, створюючи дані. На відміну від вищезазначеного обладнання, чеки в цьому випадку не вигорають і довго зберігаються, але принтер не відрізняється високою швидкістю роботи й вважається гучним. У такому принтері швидко витрачається стрічка, тому обладнання використовується рідше.

 

Як вибрати та купити POS принтер


Щоб правильно підібрати та купити POS принтер слід враховувати площу зони, де буде розташоване обладнання. У випадку, коли торгове приміщення невелике, апарат також має бути компактним.

Також слід враховувати спосіб живлення принтера. Можна придбати дротову або бездротову модель. У першому випадку робота обладнання буде стабільнішою, а в другому, агрегат стане мобільним. Другий тип обладнання має вбудований акумулятор та Bluetooth.

Важливо розуміти, яка кількість клієнтів у годину чи в день обслуговується та підібрати модель з оптимальною швидкістю. Для великих супермаркетів ідеальним рішенням стане агрегат із параметрами швидкості від 200 мм/с.

Також існують агрегати з функцією автообрізання, що дозволяє зробити ідеально рівні чеки.

 

Сфера використання принтера чека


Враховуючи той факт, що кожен клієнт після придбання товару має отримати чек, принтери повинні встановлюватись у кожному торговому приміщенні незалежно від його величини. Це може бути як великий торговий центр, і невеликий кіоск.

Крім того, принтер чека встановлюється в закладах, де клієнт користується певною послугою. Це заклад громадського харчування, ресторанний бізнес, фітнес індустрія, салони краси.

 

Скільки коштує принтер для чеків: ціна


Плануючи придбати принтер чеків, ціна на обладнання залежить від його виду та швидкості друку. Компактні моделі для невеликих бутіків чи магазинів коштуватимуть близько 2000 гривень. Продуктивні моделі, які забезпечують високу ефективність друку та надійність роботи навіть в умовах інтенсивної експлуатації, коштуватимуть у два рази дорожче. Такі агрегати забезпечують високу продуктивність роботи, а розширений функціонал є гарантією комфортної експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner