Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Бездротовий сканер штрихкодів

Бездротовий сканер штрихкодів

Складські та торгові бездротові сканери штрих-кодів використовуються для зчитування кодів, розташованих на етикетках. Надалі програма декодує інформацію та передає її на касовий апарат чи комп'ютер. Сканери для складу та торгівлі покликані спростити процес пошуку, ідентифікації, обліку продукції під час продажу та інвентаризації.

 

Принцип роботи та підключення бездротових сканерів штрих-кодів


Робота бездротових сканерів штрих-кодів здійснюється на основі технології Bluetooth або через мережу Wi-Fi. Крім цього, сканери можуть використовуватися разом із кредл-підставкою, що підключається до пристроїв введення через RS-232 та USB.

Завдяки приймальним модулям бездротові сканери штрих-кодів мають великий діапазон віддаленості від пристрою, що є однією з основних переваг.

 

Особливості світлодіодних сканерів для складу


Світлодіодні сканери для складу з'явилися одними з перших. Принцип їх роботи полягає у підсвічуванні коду світлодіодами, що створюють смужку розсіяного яскравого світла, що відбивається, збирається скляним дзеркалом та проєктується на матрицю.

В основі досить простої конструкції світлодіодного бездротового сканера штрих-кодів лежить лінійка світлодіодів-приймачів. Варто зазначити, що такі сканери для складу мають невисоку роздільну здатність матриці, що не перевищує 15 см.

Перевагами даного типу сканерів для складу є здатність зчитувати коди з мінімальною товщиною ліній, висока швидкість сканування, надійність та довговічність конструкції. Крім того, світлодіодні сканери мають низьку вартість.

У разі вибору світлодіодної моделі враховуйте, що сканер має обмеження ширини сканування і не зчитує коди шириною понад 8-10 см.

 

Принцип роботи бездротових лазерних сканерів для складу


В основі лазерних сканерів лежить технологія, розроблена ще в 70-х роках, підсвічування виконується лазерним діодом. Основна перевага лазерних сканерів для складу – свобода дистанції зчитування штрих-кодів. Ряд моделей дозволяє проводити зчитування на відстані кілька метрів.

Лазерний промінь, створюваний діодом, потрапляє на дзеркало і відбивається від поверхні під різними кутами. Швидкість коливання дзеркала у сучасних моделях лазерних бездротових сканерів штрих-кодів може досягати 100 циклів на секунду.

 

Переваги image-сканерів для складу


Окремою категорією слід розглянути сканери для складу на основі технології Image. За принципом роботи є підвидом світлодіодних моделей, відмінність полягає лише в тому, що сканер «фотографує» весь код цілком. Ця особливість дозволяє їм зчитувати навіть пошкоджені лінійні штрих-коди.

Image-сканери для складу роблять одновимірний знімок підсвіченої лінії коду. Інноваційнішими вважаються Linear Image, здатні виконувати до 300 сканувань в секунду, що швидше в 1,5 раза в порівнянні зі світлодіодними моделями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner