Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Коли зручно використовувати ваги безфундаментні автомобільні

Коли зручно використовувати ваги безфундаментні автомобільні

Безфундаментні автомобільні ваги — засіб визначення маси вантажу у транспортному засобі. Основна перевага полягає у можливості зважити велику кількість автомобілів за короткий проміжок часу. Безфундаментні моделі завдяки своїй конструкції не вимагають попереднього будівництва фундаменту, а також роблять платформу ваг мобільною.

Встановлювати ваги автомобільні безфундаментні зручно у випадках тимчасового облаштування місця зважування або при необхідності переміщення ваг. Наприклад, при збиранні врожаю у садах чи на полях.

 

Особливості конструкції безфундаментних автомобільних ваг


Що робить ваги мобільними? Можливість встановлення без фундаменту – це «заслуга» одно-або двосекційних платформ, що лежать в основі конструкції. Безпосередньо зважування відбувається шляхом тензометричних датчиків та електронного блоку управління, який дозволяє виводити дані на табло та змінювати налаштування. З'єднання всіх елементів безфундаментних автомобільних ваг здійснюється через кабелі.

У базовий комплект постачання входять металеві пандуси, вантажопідіймальна платформа, тензометричний датчик, ваговимірювальний прилад, блок підсилювачів, що нормують, кабелі та кріплення.

Попри те, що даний вид терезів не вимагає попереднього заливання фундаменту, до підготовки основи висувається низка вимог. Установка допускається на рівне дорожнє покриття, якщо таке відсутнє, монтаж проводиться на спрощений фундамент, який зводиться після аналізу щільності ґрунту та глибини проходження підземних вод.

Спрощений фундамент — це багатошарова "подушка" з піску та гравію з покладеними на них залізобетонними дорожніми плитами.

 

Сфери використання безфундаментних автомобільних ваг


Даний тип ваг широко використовується в аграрній сфері, зокрема при перевезенні врожаю овочів та зернових культур, у тваринництві та на м'ясопереробних заводах. Безфундаментні автомобільні ваги також підійдуть для використання у гірничодобувній промисловості при зважуванні щебеню, вугілля, піску, руди.

Навантаження на ваги може змінюватись від 20 до 100 тонн залежно від моделі, це дозволяє вибрати відповідну конструкцію з урахуванням габаритів транспорту та типу продукції, що зважується.

 

Переваги безфундаментних автомобільних ваг


Установка безфундаментних автомобільних ваг — це, в першу чергу, економія часу і коштів. Їх монтаж не вимагає заливання фундаменту, на застигання якого потрібні тижні.

Крім того, такі автомобільні ваги мобільні, при необхідності можуть бути перевезені та змонтовані в іншому місці або демонтовані по закінченню сезону.

Конструкція ваги універсальна і може бути збільшена за рахунок приєднання додаткових модулів. Це дозволяє зважувати автопоїзди та довгомірні вантажівки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner