Особливості холодильних та теплових настільних вітрин
Реалізація готової продукції різних категорій потребує дотримання температурних норм. Установка настільних теплових і холодильних вітрин дозволяє не лише забезпечити необхідні умови, а й реалізувати візуальну складову шляхом показного викладання товару. Вітрини класифікуються за температурним режимом, внутрішнім обсягом, потужністю та орієнтацією (горизонтальні, вертикальні).
Особливості та типи торгових холодильних вітрин
Даний тип вітрин використовується для зберігання, презентації та продажу охолоджених та свіжоморожених харчових продуктів. Залежно від діапазону температур поділяються на кілька категорій. Температура всередині середньотемпературних торгових холодильних вітрин встановлюється в межах від +2 до +4 ºС. Такі моделі розраховані для зберігання гастрономічних товарів.
Вітрини з високим переднім склом будуть зручними для торгівлі на прилавку, моделі «self» встановлюються у відділах самообслуговування. Торгові вітрини холодильні з маркуванням МТ зберігають температуру не вище +2 ºС, використовуються для зберігання свіжого м'яса.
Всередині низькотемпературних торгових холодильних вітрин або бонетів зберігається температура від -24 до -18 ° С, що дозволяє їх використовувати для тривалого зберігання заморожених продуктів та напівфабрикатів.
Комбіновані моделі торгових холодильних вітрин складаються з двох частин: холодильної шафи зверху та пристінної бонети. Основними перевагами таких моделей є компактність та можливість встановлення індивідуальної температури для кожного відсіку.
Види настільних теплових вітрин
Основна функція настільних теплових вітрин — зберігання готової продукції в підігрітому стані та демонстрація її покупцям. Найчастіше використовуються для випікання та кулінарії. Привабливе викладання забезпечується великою площею скління та додатковим освітленням. Установка таких вітрин є актуальною для буфетів, кафе, їдалень, барів і точок швидкого харчування.
Будь-яка вітрина теплова підлогова складається з:
- корпуса із нержавіючої сталі;
- скляних деталей;
- решітчастих полиць, які запобігають конденсації вологи;
- ТЕНом, що забезпечують нагрівання та підтримання встановленого температурного режиму;
- елементів керування.
Залежно від особливостей та конфігурації конструкції теплові підлогові вітрини поділяються на кілька видів. Найбільш поширений тип — закриті, що дають доступ до продукції лише продавцю. Такі вітрини підходять для викладення неупакованих порційних та вагових страв.
Відкриті теплові вітрини підходять для торгівлі упакованими порційними продуктами, наприклад, теплими салатами, пиріжками та м'ясними виробами. Технологія повітряної завіси дозволяє продуктам залишатись теплими протягом 4 годин. Відкриті вітрини мають доступ у двох сторін і можуть встановлюватись у зонах самообслуговування.
У цій статті в основному мова була про настільні вітрини, але у нас є широкий вибір іншого товару для кафе та магазинів в категорії обладнання для ресторанів.
- Технічне обслуговування товарних вагТехнічне обслуговування дає змогу своєчасно виявляти та усувати відхилення у показаннях, калібрувати обладнання для підтримання точності, а також уникати штрафів за невідповідність стандартам метрології.Технічне обслуговування товарних ваг
- Механізми відкриття грошової скрині: порівняння різних системГрошові скрині призначені для зберігання готівки і часто інтегруються з POS-системами. Механізми відкривання можна розділити на кілька типів, залежно від принципу роботи та взаємодії із зовнішніми пристроями. Кожен з них має свої переваги, саме про них ми розповімо нижче.Механізми відкриття грошової скрині: порівняння різних систем