Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Чекові принтери для ПРРО: що потрібно знати?

Чекові принтери для ПРРО: що потрібно знати?

Чекові принтери для ПРРО: що потрібно знати?

Не секрет, що з 1 жовтня всі ФОП повинні були підключити та почати використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій. Якщо коротко, програмний PPO повинен допомогти бізнесу спростити процес подання звітності до контролюючих органів.

Що буде, якщо цього зробити? Законодавством передбачено штрафи за порушення вимог щодо використання реєстраторів (РРО/ПРРО). Зазначимо, що більшості ФОПів боятися нема чого, оскільки впровадження такого програмного забезпечення дуже просте і не потребує значних фінансових витрат. Головне правильно підібрати відповідне ПЗ та заздалегідь замовити відповідні комплектуючі.
Сьогодні ми не заглиблюватимемося в питання законодавчого характеру, а розповімо про необхідність використання чекових принтерів спільно з PPO. Поговоримо про те, чому важливо купити POS принтер чеків, якщо ви зібралися вести свій бізнес.

Програмні PPO для ФОП: які бувають?

Спочатку відзначимо, що програмних реєстраторів розрахункових операцій досить багато. Кожен із них має свої особливості. І, зрозуміло, до кожного з них можна підключити відповідний принтер чеків. Ось найбільш популярні з них:
•    ПРРО Чекбокс — каса для мобільного додатка або ПК. Checkbox може приймати оплату карткою за допомогою смартфона. Програма відправляє SMS або e-mail. Безкоштовне налаштування. Для друку паперових чеків потрібен окремий принтер для Чекбокс.
•    Постер — програма обліку, розрахована на сферу ресторанів та кафе. Сервіс здатний закривати будь-які питання в комплексі – онлайн-каса, фінанси, склад, аналітики та CRM. Працює разом із системою обліку Poster. Купити принтер для Постер досить легко.
•    СОТА Каса — хмарний програмний реєстратор, для роботи з яким потрібен доступ в інтернет та електронний підпис. Можна підключати до POS-терміналів, сканерів штрих-кодів, ваги. Можливі будь-які види оплат. Звіти формуються автоматично.
•    Е-чек поєднує в собі ПОС-термінал, сканер штрих-коду та касу. При цьому програмне забезпечення відправляє електронні чеки за допомогою месенджерів.
•    Вчасно. Каса — програма з широким набором функцій. Вона приймає оплату готівкою, картою, за QR-кодом, відправляє чеку через месенджери, використовує камеру пристрою для зчитування штрих-кодів. Працює навіть без підключення до мережі.
•    Fondy — сервіс, який обробляє платежі з електронних гаманців та карток. Вбудований програмний PPO забезпечує автоматичну фіскалізацію. Послуга безкоштовна для ФОПів, які підключені до однойменної платіжної системи.

Це далеко не повний перелік програмних PPO для ФОП. Його можна доповнити 1С, УкрСклад та іншими системами обліку. Усіх їх можна адаптувати до роботи з ПОС-обладнанням.

Чекові принтери — різноманітність вибору

POS принтер чеків — спеціальне обладнання, яке за допомогою технології термодруку наносить інформацію на касову стрічку. Цей пристрій знадобиться для друку чеків під час використання PPO.

У нашому каталозі представлений великий вибір моделей принтерів чеків. Ми можемо підібрати потрібний варіант для всіх ПРРО, які є сьогодні на ринку.

У ряді випадків підійдуть компактні та недорогі чекові принтери з USB-портом, необхідним для підключення до ПК або ноутбука. Якщо ПРРО для бізнесу встановлено на планшет або смартфон, не обійтися без обладнання з підключенням до інтернету через LAN.

Окрім цього, звертайте увагу на сферу застосування чекового принтера. Якщо кількість продажів невелика, можна обійтися моделлю без автоматичного обрізувача чекового паперу. Вони доречні у маленьких кіосках. Для кафе чи ресторанів краще замовити чековий принтер з автообрізником. Такий пристрій зручніший у використанні, а також трохи прискорює процес обслуговування клієнтів. Потрібне обладнання, яке експлуатуватиметься на кухні? Обирайте варіант із захистом від вологи.
Найчастіше зустрічаються моделі, які використовують ширину паперу 58 та 80 мм. Перші найуніверсальніші. Такого простору достатньо для друку найважливішої інформації про товар. Другий варіант підійде для друку великих обсягів даних.

Важливо зважати на інтенсивність використання обладнання. Деякі моделі підійдуть для денного навантаження 250-300 чеків. Якщо потрібно більше, наприклад для супермаркетів, слід підібрати більш продуктивні принтери.
Більшість принтерів для PPO стаціонарні, але є мобільні чекові принтери. Вони підключаються до реєстраторів через Bluetooth. Відмінний вибір, якщо у вас кур'єрська служба або виїзна торгівля.

Як бачите, варіантів виконання принтерів чеків досить багато. Кожен із них має свої характерні особливості та переваги, а також сферу застосування. Фахівці нашої компанії добре знаються на обладнанні, яке пропонують. Ми з радістю допоможемо вам підібрати відповідний саме вам варіант, будь то принтер для Чекбокс або Постер.

Звертайтесь до наших послуг! Ми зробимо все можливе, щоб перехід вашого бізнесу на роботи із ПРРО був максимально простим та комфортним.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner