Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Чим відрізняються торгові ваги від товарних

Чим відрізняються торгові ваги від товарних

Невіддільною складовою будь-якого комерційного підприємства є обладнання для визначення ваги продукції. Серед величезного асортименту моделей найбільш популярними є торгові та товарні ваги. Про їх відмінності та особливості поговоримо далі. 

Торгові електронні ваги та товарні моделі для власного бізнесу краще придбати напряму від виробника, що дає можливість отримати якісне обладнання без переплат. Зазвичай, такі ваги мають офіційну гарантію від виробника, що гарантує відмінні експлуатаційні властивості обладнання та тривалий термін їх експлуатації.

 

Ваги електронні торгові: особливості та переваги моделей

 

Однією з найактуальніших моделей обладнання для реалізації роздрібної продукції є електронні торгові ваги. З їх допомогою можна не тільки швидко визначити масу товару, а й підрахувати суму. Деякі сучасні моделі мають функцію формування звіту. Здебільшого електронні ваги такого типу мають двосторонній екран, на якому висвічується результат зважування клієнту та продавцю. До того ж реалізатору зручно виконувати маніпуляції, вводячи зі свого боку вартість товару за кілограм на клавіатурі.

Характерною перевагою таких моделей є розрахунок здачі. Підсумовувавши декілька покупок, реалізатор озвучує кінцеву вартість всього замовлення. 

Часто буває так, що продавцеві зручно використовувати під час підрахунку калькулятор, але варто пам'ятати, що згідно з Правилами торгівлі, користуючись вагами такого типу, використання допоміжної техніки заборонено.

Для свого магазину можна обрати ваги з функцією обліку проданих товарів за зміну чи модель, яку може обчислювати вагу товару, враховуючи масу тари.

 

Що таке товарні ваги та в чому їх особливість

 

Головним призначенням торгових вагів є зважування товару різних габаритів. До переваг такого обладнання можна віднести високу точність. Деякі моделі оснащені функцією віднімання тари, що також може бути корисним у певному випадку. Такі моделі ще називають платформними, тому їх відмінність від торгових полягає в призначенні. Моделі підходять для цехів готової продукції та складських приміщень.

Вони також можуть бути стаціонарними та мобільними. З їх допомогою зважуються габаритні та довгомірні  вантажі. Існує обладнання, яке працює з вагою від 500 до 5000 кг. Їх відрізняють за розмірами та типом платформи й видом датчика.

Найбільш точними вагами є моделі, які обладнанні датчиками, функціонуючими за типом електромагнітної компенсації. Деякі агрегати мають інтерфейс для обміну даними з ПК чи іншим типом вагів.

 

Якими мають бути торгові та товарні електронні ваги

 

Варто зазначити, що якісні електронні торгові та товарні ваги мають високий рівень пило- та вологозахисту. Попри це не варто використовувати ваги для продажу морепродуктів, якщо вони для цього не призначені. Для цього підходящим рішенням стануть моделі з верхнім розташуванням клавіатури на стійці. 

Торгові електронні ваги можна придбати зі стійкою чи без неї в стаціонарному, чи електронному виконанні. Ваги без стійки стануть ідеальним рішенням для виїзної торгівлі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner