Кошик
219 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ергономічні стійки

Для організації робочого місця в магазині чи супермаркеті використовують ергономічні стійки. З їх допомогою можна компактно розташувати термінали, клавіатуру та інше обладнання для обслуговування клієнтів. Останнім часом вони стали затребувані у торговельній сфері.

Вигідно придбати ергономічні стійки можна напряму від виробника на сайті компанії, де представлений широкий асортимент якісного обладнання на будь-який смак. Будь-яка конструкція має супутню документацію та офіційну гарантію, що дозволяє пересвідчитись у її відмінних експлуатаційних характеристиках. Фірмова продукція буде багато років виконувати свою задачу без ремонту.

 

Навіщо потрібні ергономічні стійки

 

Для зручної установки обладнання торгівельної сфери на робочому місці касира встановлюються ергономічні стійки. Це конструкції з консолей, розміщених в різних напрямках та обладнаних міцними кронштейнами й опорами. Щільне з'єднання забезпечується внаслідок внутрішніх пластикових прокладок. Можна розташовувати кабелі всередині конструкції або кріпити їх до опор спеціальними фіксаторами. Таким чином оснащення буде радувати око та забезпечить цілісність під'єднаних елементів.

Сьогодні можна замовити моделі для фіксації моніторів, клавіатури, принтера, друку чеків, термінала та іншого торговельного обладнання.

 

Чому варто придбати ергономічні стійки для власного магазину

 

Характерною особливістю конструкцій являється їх функціональність. Можна замовити одну окрему модель, яку згодом об'єднати у зручне комплексне рішення, що дозволить грамотно організувати робочий простір касира.

Ергономічні стійки можна придбати в комплекті. Така пропозиція буде вигідною для крупних гіпермаркетів та торгових центрів. Таким чином робочий простір буде використаний раціонально та забезпечить ефективне обслуговування клієнтів. Можна придбати тримач, до переваги якого можна віднести обертання його на 360° навколо осі. В таких моделях регулюється висота та кут нахилу.

Під час вибору стійок варто врахувати діагональ дисплея, загальну вагу конструкції та висоту основної штанги. Це ключові параметри, від яких варто відштовхуватись при організації робочого місця касира. Функціональні стійки можна регулювати під індивідуальні вимоги робочих місць.

 

Якісні ергономічні стійки від виробника

 

Використовуючи в роботі ергономічні стійки обслуговування клієнтів відбувається швидше та якісніше. До того ж робоче місце продавця виглядає естетично.

Коштом стійок вдається подовжити термін експлуатації торговельного обладнання шляхом його надійної фіксації на ергономічних стійках. Якісні конструкції запобігають випадковому падінню електроніки та вихід її зі строю. На одному місці можна вдало розташувати все необхідне обладнання та за необхідності змінити його місцями для зручності.

Варто відзначити, що будь-яка сертифікована модель, представлена на сайті, багато років поспіль зберігатиме первісний вигляд та експлуатаційні характеристики, оскільки для виготовлення конструкції використовуються тільки міцні зносостійкі матеріали та комплектуючі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner