Кошик
223 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Штабелери

Німецькі штабелери – незамінні складські помічники для персоналу. Технічно, вони є вдосконаленим різновидом візка, здатного не тільки полегшувати завдання з переміщення вантажів на одній площині, але також підіймати їх для складування на різних полицях стелажів. Залежно від моделі, бувають напівелектричні штабелери, а також можна знайти обладнання, на якому встановлений гідравлічний привід.

У цьому розділі ми зібрали штабелери німецького виробництва, що відповідає європейським стандартам якості. Є варіанти з вагами. Такий штабелер не лише значно прискорить організацію складського простору, а й і здатний проводити вимірювання ваги окремих вантажів.

 

Якісні складські німецькі штабелери

 

Важко уявити собі сучасне складське приміщення без такого обладнання, як рокли і, звичайно ж, штабелери. Сама назва походить від вираження «штабелювати», тобто складати штабелями. Німецькі штабелери, напівелетричні або гідравлічні, як з вагами, так і без них, дозволяють покращити продуктивність персоналу без підвищення навантаження на нього.

Зверніть увагу, що для керування подібним обладнанням оператору не потрібні спеціальні дозвільні документи. Гідравлічний чи напівелектричний штабелер дуже простий у роботі.

 

Чому зручні напівелектричні штабелери з вагами

 

Говорячи про переваги сучасних гідравлічних чи напівелектричних штабелерів німецького виробництва, варто зазначити:

  • простоту конструкції;

  • високу стійкість до зношування;

  • наявність самохідних моделей у лінійці;

  • висоту підйому вил до 3,5 метрів;

  • ваговимірювальну функцію, якщо йдеться про модель з вагами.

Останній варіант особливо цікавий. При акуратній роботі така здатність дає змогу чітко відстежувати поточне навантаження. Причому це буде важливо як для самого вантажопідйомного обладнання, так і для стелажа, на який планується додати вантаж.

Загалом складські штабелери, які дозволяють повністю або частково автоматизувати процес підйому вантажів, відіграють значну роль у процесі оптимізації роботи з багатоярусними стелажами. Вони спрощують роботу оператора та дозволяють власнику бізнесу економити гроші на кількості необхідного персоналу на об'єкті.

 

Нові гідравлічні штабелери в асортименті

 

Якщо ви шукаєте якісний напівелектричний чи гідравлічний штабелер з вагами, у нашому каталозі є саме те, що потрібно. В асортименті моделі німецького виробництва із різними технічними характеристиками. Висота підйому вил, загальна вантажопідйомність, а також інші особливості (наявність ваг, тип приводу, здатність до самостійного переміщення по об'єкту) вказуються в описі кожного окремого товару.

Також ви можете звернутися до наших співробітників за допомогою підбору складського обладнання. У цьому випадку рекомендуємо заздалегідь скласти список характеристик, які повинна мати бажана техніка.

Вибирайте якісні штабелери за розумними цінами. Наше обладнання поставляється з супровідною документацією та гарантіями якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner