Кошик
211 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги медичні

 

Для зважування людей у медичному закладі використовуються спеціальні вимірювальні прилади високої точності. Ваги медичні вважаються спеціалізованим типом обладнання, яке дозволяє виконувати моніторинг здоров'я та контролювати процес лікування. Існують різні медичні ваги для задоволення будь-яких потреб.

Де купити медичні ваги? Напряму від виробника. Серед широкого асортименту обладнання можна купити модель з ростоміром чи ваги для немовлят. Для зважування габаритної маси можна замовити платформні агрегати з тензиметричним датчиком. Все обладнання на сайті сертифіковане та має офіційну гарантію від виробника.

 

Якісні ваги для немовлят

 

Професійні ваги для немовлят стануть ідеальним рішенням для моніторингу здоров'я новонароджених дітей. При їх виборі варто враховувати максимальну масу дитини.

Моделі такого типу виготовляються з міцного зносостійкого пластику, який можна постійно дезінфікувати та піддавати впливу кварцом. В деяких моделях лоток знімається, що дозволяє виконувати процедуру з дітьми старшого віку. Зручно використовувати ваги, які можуть живитися як від мережі, так і акумулятора. Сертифіковані моделі мають батарею, роботи якої вистачає на 20 годин.

 

Ваги медичні з ростоміром

 

Стовпчасті медичні ваги з ростоміром стануть незамінним обладнанням для проведення періодичного моніторингу здоров'я дітей молодшого віку та за необхідності дорослих. 

Такі моделі також оснащені тензометричним датчиком. Ростомір дозволяє визначити зріст людини, граничні показники якого становлять понад 2 метри. Платформи сучасних моделей оснащені гумовим покриттям для запобігання ковзання. Медичні ваги, представлені на сайті, проходять метрологічну перевірку та мають високу точність.

 

Медичні ваги для тварин

 

Для будь-якої ветеринарної клініки незамінним обладнанням стануть ваги для тварин. Вони забезпечать якісний моніторинг здоров'я домашнього улюбленця. 

Компактні моделі виготовлені з міцних матеріалів та розраховані на визначення маси тіла до 150 кг. Їх головною особливістю є міцна рифлена поверхня, платформа яких захищена спеціальними накладками для запобігання травматизації тварини. Виконувати транспортування їх легко за допомогою розташованих з боків ручок.

 

Потужні платформні медичні ваги

 

Для статичного зважування різних вантажів призначені платформні медичні ваги. Це устаткування, за допомогою якого можна зважувати людину чи вантажі різного призначення. Вони мають якісний тензометричний датчик та відповідають високому ступеню захисту. 

Моделі такого типу оснащені зручною платформою та мають додаткові функції, що дозволяє виконувати різні маніпуляції. За результатом зручно спостерігати на світлодіодному табло.

 

Де купити медичні ваги та які кращі

 

Які зважувальні прилади краще та де купити медичні ваги? Звісно, що на сайті компанії, де представлено тільки сертифіковане обладнання вищого рівня. За необхідності тут можна замовити ваги індивідуально під власні потреби, оскільки фахівці компанії мають достатню кваліфікацію для задоволення потреб будь-яких клієнтів.

До того ж на сайті ціни приємні, а продукція має високу точність зважування до 1 г. Будь-які ваги прості у використанні та характеризуються практичністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner