Кошик
218 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги-вологоміри (аналізатори вологості)

 

Практично будь-яка продукція включає певну кількість вологи. І її наявність безпосередньо впливає на масу виробу. Ваги вологоміри використовуються саме для того, щоб визначити відсоток вологи щодо сухої маси. Ваги аналізатори дуже важливі, адже від того, скільки вологи містить у собі продукція, залежатимуть її умови експлуатації, зберігання, а також термін придатності.

У цьому розділі ми зібрали великий вибір такого обладнання, як вологоміри лабораторні. Серед іншого, є аналізатори відомої торгової марки AXIS. Інфрачервоні вологоміри вагові дозволяють з високим ступенем точності вирішити поставлене завдання та можуть використовуватися на підприємствах з різною спеціалізацією.

 

Якісні ваги аналізатори вологості AXIS

 

Компанія AXIS пропонує ваги вологоміри, які називаються також аналізаторами вологості, що належать до третього класу точності. Техніка зібрана згідно стандарту ГОСТ 24104. Це інфрачервоне обладнання, яке:

  • визначає початкову вагу зразка;

  • включає режим сушіння;

  • фіксує поступову зміну маси;

  • припиняє сушіння після того, як вага перестає змінюватись при нагріванні.

Таким чином, йдеться про повністю автоматичні ваги лабораторні аналізатори. При цьому обладнання працює досить швидко. Ваговий вологомір має інтервал між зважуваннями між 1 та 180 секундами. Зверніть увагу, що пристрій для сушіння є вбудованим, тобто, крім ваг вологомірів, вам не знадобиться інша техніка.

 

Вологоміри лабораторні інфрачервоні: сфера застосування

 

Як правило, лабораторні інфрачервоні вологоміри використовуються у відділах контролю якості. Аналізатори вагові чудово підходять для роботи з різними матеріалами, крім нафтопродуктів. Подібна універсальність пояснює той факт, що ваги вологоміри знайшли застосування практично всюди. Їх використовують у:

  • сільському господарстві для роботи із зерном, комбікормами, добривами;

  • харчовій промисловості (крупи, різні харчові продукти, як готові, так і ті, що потребують термічної обробки);

  • будівельній сфері (для контролю якості будматеріалів різного типу);

  • фармакології (оцінка інгредієнтів чи готової продукції).

Зрозуміло, список не повний. Висока точність інфрачервоних вологомірів вагових AXIS дозволяє використовувати їх не тільки для бізнесу, а й у процесі різноманітних лабораторних досліджень.

 

Великий вибір вологомірів вагових

 

Крім ваг аналізаторів вологості від торгової марки AXIS, в даному розділі представлені вологоміри лабораторні від інших виробників. Вся техніка має супровідні документи та сертифікати. Зверніть увагу, що наша компанія спеціалізується і на ваговимірювальному устаткуванні, тому співробітники чудово знають правила експлуатації таких пристроїв. Це гарантує, що ми створили оптимальні умови для зберігання інфрачервоних ваг вологомірів. Таким чином, точність вимірів не буде порушена.

Вибирайте якісні вологоміри лабораторні аналізатори за найбільш вигідними цінами на вітчизняному ринку. Оформити заявку можна онлайн або за телефоном. Також у каталозі є ваги іншого цільового призначення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner