Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

На наші склади в Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові та Львові вже поставлені кранові ваги від 500 кг до 10 тонн

На наші склади в Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові та Львові вже поставлені кранові ваги від 500 кг до 10 тонн

Споживачам продукції, яку пропонує співвітчизникам компанія «Hottorg», по ходу своєї професійної діяльності доводиться виконувати найрізноманітніші операції, в тому числі і зі зважування вантажів.

Щоб полегшити роботу і життєдіяльність, компанія пропонує різне обладнання в великому асортименті, за помірною вартістю і з доставкою в місця, які вказує покупці.

Транспортування біг перегонів, штучних і тарних великогабаритних вантажів за допомогою вантажних кранів буде більш ефективним і швидким, якщо персонал буде використовувати кранові ваги, які вже поставлені на наші склади, які знаходяться в таких вітчизняних містах, як Київ, Дніпро, Одеса, Львів та Харків .

Пропоновані ваги цього типу можуть використовуватися для зважування вантажів, вага яких знаходиться в діапазоні від 0,5 т до 10 тонн. Це зручно. Оскільки, як показує практика, такий вантажопідйомності зазвичай досить для повсякденної діяльності на складських об'єктах, різноманітних пунктах логістики, портових та інших промислових підприємствах.

Електронні ваги цього типу зазвичай підбираються з урахуванням максимально можливого зважування. Вони зручні в експлуатації, оскільки в їх комплектації завжди присутній пульт, який забезпечує ефективне дистанційне керування.

Придбання вагового обладнання в компанії «Хотторг» зручно і вигідно в усіх напрямках, оскільки все воно пройшло ретельний відбір, який здійснювався кваліфікованими фахівцями. На все придбання у нас надається п'ятирічна гарантія.

Своїм клієнтам в процесі вибору і покупки кранового вагового обладнання радимо враховувати такі параметри, як:

  • Температурний діапазон функціонування ваг.
  • Стійкість до їх експлуатації в умовах вологості.
  • Забезпечення ступеня захисту на рівні мінімум IP-65.
  • Для гарячих умов повинен бути передбачений термозахисний екран.


У всіх питаннях, які пов'язані з придбанням кранових ваг, кожному бажаючому завжди допоможе кваліфікований фахівець, який володіє достатніми знаннями і досвідом в цій сфері діяльності.

Компанія чекає потенційних клієнтів, тим більше, що асортимент нашого якісного товару розширено за рахунок нової поставки кранових ваг від перевірених виробників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner