Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Приємна новина: пропонуємо кранові ваги ПРОК з нової поставки

Приємна новина: пропонуємо кранові ваги ПРОК з нової поставки

Приємна новина: пропонуємо кранові ваги ПРОК з нової поставки

Наша компанія Hottorg, що займається реалізацією ваг, та догляд за садом, постійно радує своїх покупців розширенням асортименту товарів. Останнє приємне повідомлення - це здійснення нових поставок кранових ваг ПРОК.

Дане кранове обладнання використовується там, де є можливість у зважуванні контейнерів і штучних вантажів, які переміщуються підйомними кранами.

Такі ваги в механічному або електронному виконанні відрізняються широкою сферою використання: порти та залізничні станції, різноманітні складські приміщення та металобази. Якщо говорити про галузі вітчизняної економіки, то слід назвати, перш за все, хімічну, металургійну та будівельну промисловості.

Співвітчизникам в даний час доступні кранові ваги від самих різних виробників. Це вітчизняні, європейські та азіатські торговельні бренди. Особлива популярність нині належить крановим вагам ПРОК, нову поставку яких здійснили ми, щоб у повній мірі задовольнити потреби своєї клієнтури.

Ці ваги відрізняються надійною і довготривалою експлуатацією, яка забезпечується перевіреним виробником, обов'язковим здійсненням діагностики і сертифікації, які здійснюються в обов'язковому порядку на стадії виготовлення і підготовки до продажу.

Крановими вагами, які називали ще й підвісними, виконуються статистичні вимірювання ваги контейнерів і тарно-штучних вантажів, які підвішуються на гаки кранів, тельферів або лебідок. Важливо, що таке вагове обладнання може бути використано не тільки в приміщеннях, але і на самих різних відкритих майданчиках.

Дані прилади швидко фіксують показання. Вони компактні за габаритами і прості в управлінні. Важливо, що ваги крани цих моделей надійно захищені від впливів зовнішнього середовища, зокрема, від пилу і від вологи.

Серед нових надходжень товару - кранові ваги, що відрізняються використанням в конструкції якісних електронних датчиків і найновішою електроніки. Ними можна зважувати вантажі вагою в межах до п'яти тонн.

Інтернет-магазин чекає своїх покупців. У нас вони отримають всебічні консультації від наших менеджерів-професіоналів і допомогу у виборі та придбанні необхідної моделі кранових ваг за демократичною вартістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner